68 Korkmaz Nakliyat
Şehir Aksaray
Yetkili
Telefon

0 (532) 055 48 36

0 (532) 055 48 36

Adres Meydan Mahallesi, Küçük Bölcek Cd. No161, 68200 Merkez/Aksaray
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Yıllardan beri evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren 68 Korkmaz Nakliyat​ , Türkiye’nin öncü ve köklü evden eve ve ofis nakliye şirketlerinden biridir. 68 Korkmaz Nakliyat  hizmetinin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar.

 

Çalışanlarımızın yeteneklerinden ve gücünden azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliğinin ön planda olduğu bir çalışma ortamı yaratmak kuşaklar boyu 68 Korkmaz Nakliyat devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

 

Yılların verdiği tecrübe ile  sektöründe yeni bir çağ açan 68 Korkmaz Nakliyat gelişen çağdaş teknoloji ile birlikte sizlere son model, zamandan ve bütçeden tasarruflu evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.

1 Adet Yorum Var, 68 Korkmaz Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

68 Korkmaz Nakliyat   21-10-2019

Aksaray merkez'den Kütahya'ya olan nakliyat hizmetimde bana destekleri ile hiçbir stres yaşatmayan bu firmaya teşekkürü borç bilirim. Verdikleri hizmetlerde güvenliğin ön planda tutulduğunu söylemişlerdi. Verdikleri sözleri harfiyen yerine getirerek benimde memnuniyetimi sağladılar. Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.