NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Adana Aslanlar Nakliyat
Şehir Adana
Yetkili Adana Aslanlar Nakliyat
Telefon

+903222550065

+903222550065

Adres Pınar Mahallesi 74209 Sokak No : 15 Zemin Kat Seyhan, Adana
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Aslanlar Taşımacılık Adana başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine 15 yıldır evden eve nakliyat hizmeti vermenim gururunu taşımaktadır. Deneyimli kadromuz, pratik hızlı çözümler ile sorunsuz nakliyat hizmet gerçekleştirmek için yenilikçi bir anlayış ile teknolojiyi takip ederek mutlu müşteriler oluşturmayı bir ilke edinmiştir.

Aslanlar Nakliyat, kendi bünyesinde bulunan asansörlü nakliyat araçlarının risk etmenlerini önemseyerek iş güvenliği kurallarına uyarak çalışmalarını sürdürmektedir. İlkeli duruşu ve prensipli iş hayatını önemseyen Aslanlar Nakliyat, tüm eşya taşımacılığı işlemlerini sözleşmeli olarak yapmaktadır. Aslanlar taşımacılığın sözleşme gereğince eşyalarınız sigortalanmak da ve herhangi bir olumsuz durumda eşyalarınız Aslanlar Taşımacılık tarafından teminat altındadır. Çünkü evinizde ailenizin sıcaklığı saklıdır. Aslanlar Taşımacılık olarak bu bilinçle sizlere hizmet veriyoruz. Bizimle bir kere çalışmaya başladığınızda 10 yılda geçse bizi yeniden arayan müşterilerimiz arasına sizi de katmak için güvenli ve huzurlu bir taşımacılık için sizler için daha çok çalışıyoruz.

1 Adet Yorum Var, Adana Aslanlar Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Adana Aslanlar Nakliyat   30-10-2019

Aslanlar Nakliyat ile yeni evime taşındım. Eşyalarıma hiçbir zarar gelmedi. Personelleri de oldukça anlayışlı ve saygılı insanlar. Ayrıca sigortalı taşıma imkanı sağladılar. Aklımda da hiçbir şüphe kalmadı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Arkadaşlarıma tavsiye edebileceğim bir nakliyat firması. Herkese kolaylıklar diliyorum.