NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Adıyaman Şahinler Evden Eve Nakliyat
Şehir Adıyaman
Yetkili
Telefon

05327459509

05327459509

Adres Malazgirt Mahallesi, 2305. Sk. No:6, 02200 Adıyaman Merkez/Adıyaman, merkrez/Adıyaman
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Biz müşteri odaklı hizmet anlayışı ve özverisi ile daha iyi müşteri deneyimi için sürekli çalışıyoruz.
Dürüst ve Güleryüzlü Çalışanlarımızla Hizmetinizdeyiz

Firmamızdan hızlı ekonomik teklif alarak hem zamandan hem paradan kazanın. Teklif formunu doldurun, Gelen teklifi başka firmalardan aldığınız tekliflerle karşılaştırın size en uygun nakliyeciyi seçin.

Evden Eve Nakliyat, gerek sağladığı kolaylıkla, gerek kısa sürede taşınma işleminin tamamlanmasını temin etmesiyle ve gerekse taşınma maliyetini ciddi oranda azaltması ile ev taşıma işlemini sorun olmaktan çıkarmaktadır. Tabi deneyimli bir nakliyat firmasından hizmet alıyorsanız.

Ev taşınmalarında eşyanın durumu her eve göre farklılık arz etmektedir. Evde yaşayan kişi sayısına göre eşya miktarı farklılık göstermektedir. Bu durumlar için taşınma gününden önce bir expertiz gelip eşyaların analizini yapıp kullanılacak malzemelerin türünü gelecek araç tipini belirler. Sözleşme yapılır Bu şekilde müşterilerimize son dakika sürprizleri yaşatmıyoruz.

1 Adet Yorum Var, Adıyaman Şahinler Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Adıyaman Şahinler Evden Eve Nakliyat   21-10-2019

Şahinler evden eve nakliyat firması sayesinde şehirler arası nakliyat alanında hızlı ve güvenli bir hizmet aldım. Personelleri ilk olarak eşyalarımın paketlenip ambalajlanmasını, sonrasında asansörlü nakliyat araçları ile eşyaların araca yerleştirilmesini sağladılar. Sonrasında yeni şehrimize eşyaları ulaştırdılar. Teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.