NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ağrı Evden Eve Eşya Taşıma
Şehir Ağrı
Yetkili
Telefon

05324835418

05324835418

Adres Yavuz Mahallesi: Vali Konağı Caddesi No: 45/B / Ağrı / Merkez / Posta Kodu (04105)
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Alanında öncü olan lider evden eve taşımacılık firması olarak yıllardır kaliteli hizmet vermekteyiz. Sektörün öncü firması olmanın da ayrıca gururunu yaşamaktayız. Her daim meslektaşlarımız tarafından taklit edilmekteyiz. Ağrı evden eve nakliyat olarak taşımacılık sektörünün ilkler ini her daim biz getirmekteyiz. Sektörde yer alan diğer firmalar tarafından da yakın markaja alınmaktayız. Bu nedenle siz siz olun yine de taklitlerimizden sakının.
Peki, nelerimiz taklit ediliyor? Taşımacılık sektöründe kullandığımız her türlü teknolojiler, hizmet içi eğitimler ve A’dan Z’ye yaptığımız her iş birebir taklit edilmeye çalışılıyor. Ancak tabi başarı asıllarda gizlidir ve bu nedenle taklitler asılları yani bizi yaşatıyor. Ağrı ilinde en çok tercih edilen taşımacılık firması olarak bizler asansörlü taşımacılık sistemi ile de adından söz ettiriyor. Eşyaları eviniz ya da ofisiniz kaçıncı katta olursa olsun en hızlı ve hasarsız bir şekilde asansör ile dış cepheden yaklaşarak indiriyor ve sigortalı, tamamen kendimize ait olan araçlara yüklüyoruz. Böylece tüm eşyalarınız aynı özenle, en ufak bir deformasyona uğramadan aşağıya indirilmiş oluyor. Ağrı nakliyat dikkat takip ediliyoruz derken bu başarıları sizlere örnek olarak sunabiliyor ve takip ediliyor olmanın da aslında keyfini yaşıyoruz. Kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunabilmekte sadece kurumsal bir firmanın yani bizim yapabileceğimiz bir şey. Sizlere taşınma işlemleriniz ile ilgili en avantajlı rakamları teklif edebiliyor ve hatta çeşitli kampanyalar sunabiliyoruz. Böylece siz de bütçenizi aşmadan yeni evinize bizler ile birlikte yola çıkmaktan çekinmiyorsunuz.

3 Adet Yorum Var, Ağrı Evden Eve Eşya Taşıma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ağrı Evden Eve Eşya Taşıma   17-10-2019

Ağrı'nın en kaliteli hizmet veren tek firma olduğunu söyleyebilirim sizlere, bizlerle ilgilenirken en iyi bir şekilde ilgilenerek içimizi rahat tutular. Nerede olursanız olun kısa bir süre zarfında kapımızı çalarak eşyalarımızı elimizden aldılar. Yeni evimize eşyalarımızı yerleştirirken ufak bir sorunla karşılaşmadık. Ben normalde nakliyat sektörüne güvenim yoktu ama bu firmaya gönül rahatıyla güveniyorum.


Ağrı Evden Eve Eşya Taşıma   16-12-2019

Ağrı'da kaliteli hizmet veren bir nakliyat firması bulmak zor. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ağrı Evden Eve Eşya Taşıma firması ile anlaştık. Belirlenen gün ve saatte geldiler. Eşyalarıma yaklaşırken dikkat ve özen gösterdiklerini fark ettim. Yeni evime hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınmış oldum. Eşyalarımda da bir hasar çıkmadı. Emeği geçen ekibe teşekkür ederim.


Ağrı Evden Eve Eşya Taşıma   05-02-2020

Ağrı Evden Eve Eşya Taşıma ile yeni evime taşındım. Belirledikleri gün içeresinde gelerek beni mutlu ettiler. Yeni evime hızlı bir şekilde kaliteli hizmet almamı sağlayan bu firmaya teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Bu firma var olduğu sürece ilk tercihim burası olacaktır.