NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Amasya Şahinler Evden Eve Nakliyat
Şehir Amasya
Yetkili
Telefon

0532 745 95 09

0532 745 95 09

Adres Akbilek Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Cd. 24/B, 05000 Amasya Merkez/Amasya 05000 merkez/Amasya Türkiye
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Biz müşteri odaklı hizmet anlayışı ve özverisi ile daha iyi müşteri deneyimi için sürekli çalışıyoruz.
Dürüst ve Güleryüzlü Çalışanlarımızla Hizmetinizdeyiz

Firmamızdan hızlı ekonomik teklif alarak hem zamandan hem paradan kazanın. Teklif formunu doldurun, Gelen teklifi başka firmalardan aldığınız tekliflerle karşılaştırın size en uygun nakliyeciyi seçin.

Evden Eve Nakliyat, gerek sağladığı kolaylıkla, gerek kısa sürede taşınma işleminin tamamlanmasını temin etmesiyle ve gerekse taşınma maliyetini ciddi oranda azaltması ile ev taşıma işlemini sorun olmaktan çıkarmaktadır. Tabi deneyimli bir nakliyat firmasından hizmet alıyorsanız.

Ev taşınmalarında eşyanın durumu her eve göre farklılık arz etmektedir. Evde yaşayan kişi sayısına göre eşya miktarı farklılık göstermektedir. Bu durumlar için taşınma gününden önce bir expertiz gelip eşyaların analizini yapıp kullanılacak malzemelerin türünü gelecek araç tipini belirler. Sözleşme yapılır Bu şekilde müşterilerimize son dakika sürprizleri yaşatmıyoruz.

Ankara evden eve nakliyat işlerinde hizmet kalitemizi hissedin… Hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmeti ve müşteri odaklı çalışma çizgisiyle siz müşterilerimizi önemsiyor ve eşyanızı en hızlı ve güvenli olacak şekilde taşıyoruz.

Evden eve nakliyat sektöründe yılların verdiği tecrübe, dikkat ve titizlikle hizmet sunmaktayız. Tecrübeli elemanlarımız ve en yeni ekipmanlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz. Ambalajlama hizmeti evden eve nakliyatın en önemli unsurlarından biridir. İyi paketleme eşyalarınızı olası risklerden korumaktadır. Sizde paketleme konusunda deneyimli bir ekip ve firma seçin.

Evden eve nakliyat’da son yıllarda oldukça yaygın tercih edilen araçlardan biri hiç kuşkusuz Asansörlü taşımacılıktır. Firmamız bünyesinde asansörlü taşıma hizmeti de bulunmaktadır. Modüler asansörümüz ile 14. kata kadar eşyanızı modüler asansör ile evinize taşımaktayız.

1 Adet Yorum Var, Amasya Şahinler Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Amasya Şahinler Evden Eve Nakliyat   21-10-2019

Amasya'nın köklü firmalarından olan Şahinler evden eve nakliyat firması ile ofis taşıma hizmetleri alarak ofisimizde bulunan birkaç eşyayı ve yeni aldığımız eşyaları yeni ofisimize taşıma imkanı bulduk. Gayet profesyonel bir şekilde hareket edebilen, uzman personelleri ile dikkatli bir şekilde çalışan firma olduğu için memnuniyetimiz sağlandı. Firma olarak tüm personellere ve firma yetkililerine teşekkür ederiz.