NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara Ekim Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Ankara Ekim Nakliyat
Telefon

05386813028

05386813028

Adres Aras Sok. 2/B Yenimahalle / ANKARA
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Evden Eve Nakliyat Firmaları, geniş araç filosu ve uzman kadrosu ile evden eve nakliyat, ofis nakliyesi, kurumsal taşımacılık, V.I.P taşıma hizmetleri, sigortalı taşıma hizmetleri,  eşya depolama, parsiyel ve komple eşya taşımada Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet sunan köklü bir nakliye firmasıdır.

Ankara’da kurulmuş ve Ankara merkezli faaliyetlerini sürdüren firmamız, nakliyat konusunda her ihtiyaca cevap veren yaygın ve geniş araç filosu ve tecrübeli personel grupları ile güvenilir bir kurumsal altyapı oluşturmuştur.

Firmamız “kaliteli hizmet anlayışı” ndan asla ödün vermeden, tüm Türkiye’de sürekli olarak müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmak suretiyle çalışmalarını devam ettirmektedir.
Firma referanslarımızı incelediğinizde, bu müşteri memnuniyetine tescil niteliği taşıyan örnekleri görebilirsiniz.

Firmamızın sunduğu sigortalı ve marangozlu kaliteli hizmet çerçevesinde evden eve nakliyat ve kurumsal taşıma ile ofis nakliyesi ücretleri, aynı kalitede hizmet veren rakip firmalara oranla oldukça ekonomik ve her müşterimizin karşılayabileceği orandadır.

Ekim Evden Eve Nakliyat Firma Profili

Evden eve nakliye hizmetleri bünyesinde paketleme ve kolileme, eşya toplama, söküm ( demonte ) ve kurulum (montaj) hizmetlerini de profesyonel elemanlarıyla müşterilerine sağlamakta, konusunda uzman bir evden eve taşıma firması arayışında olan kişilere doğru adres olabilme niteliğindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları