NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Antalya Akdeniz Evden Eve Nakliyat
Şehir Antalya
Yetkili Antalya Akdeniz Evden Eve Nakliyat
Telefon

02423348050

02423348050

Adres Güvenlik, Turgut Reis Cd. 130/2, 07030 Muratpaşa/Antalya
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Evden eve nakliyat sektörünün en hassas taşımalarını gerçekleştiren firmamız, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin en iyi ev ve ofis eşyası taşıma firmasıdır. Ayrıca antika taşıma ve ambalajlama hizmetlerini de profesyonel olarak sunabilen nadir firmayız. Gerek kullandığımız malzeme ve araç gereçler gerekse de çalışanlarımız olsun, tamamı ile profesyonel ve çağımıza uygundur. Evden eve nakliyat için önceden yapmış olduğumuz uzman keşif sayesinde en ince ayrıntıya kadar hesaplamakta ve çalışmaktayız. Nasıl ve ne şekilde taşınacağım diye düşünmenize gerek yok. Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sizi en iyi şekilde taşıcayağımızın garantisini veriyoruz.

 

Nakliyat Nasıl Olmalıdır?

Özellikle ev taşıma hizmeti kesinlikle en ince ayrıntılara kadar hesaplanmalı ve anahtar teslimi olarak yapılmalıdır. İyi bir nakliyat ve teslimatı için ise firmanın kurumsallığını tamamlamış olması ve kesinlikle sabit kadrolara sahip olması gerekli ve zorunludur.  Firmamızın her ekibinde paketleme, ambalajlama, taşıma, marangoz, elektrikçi personelleri farklıdır. Aynı zamanda eşyalarınızın durumuna göre, piyano, antika, çelik kasa ve diğer bu tarz eşyalarınızın taşınması için de farklı ekiplerimiz var. Bunların dışında tecrübe ve kurumsallık son derece önemlidir. Hizmet sektöründe ve evden eve nakliyatta büyük geçmişe sahip olan firmamız, özellikle sanat ve siyaset camiasından bir çok referansa sahiptir. Bugüne kadar yaptığımız taşımaların çok büyük oranını yapabilecek nakliyat firması yok denecek kadar az. Antalya akdeniz evden eve nakliyat olarak ev ofis taşıma ve depolama hizmetlerini kurumsal anlamda profesyonel olarak veriyoruz. Sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde taşınma esnasında işinizin tamamını garanti altına alıyoruz. Çalışanlarımızın tamamı işlerinde profesyonel ve kadroludur. Kullandığımız ambalaj malzemeleri ve paketleme malzemeleri en iyileri arasından seçilmektedir.

1 Adet Yorum Var, Antalya Akdeniz Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Antalya Akdeniz Evden Eve Nakliyat   17-10-2019

Sizlerde müşteriyle özenle ilgilenecek bir firma arıyorsanız hiç kuşkulanmayın doğru adrestesiniz. Bizim için ilk önce eşyalarımız, hiçbir eşyama küçücük bir zarar gelmeden elime ulaştırdılar. Ayrıca eşyalarıma zarar gelecek diye panik içindeydim fakat benimle yakından ilgilenerek içimi rahatlattılar. Benim için en önemli diğer konu samimi insanlarla karşılaşmaktı. Ve samimi, kaliteli ilgilenerek bu sektörden mutlu olarak ayrılmamı sağladılar.