NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Arzum Evden Eve Nakliyat
Şehir Bursa
Yetkili Arzum Evden Eve Nakliyat
Telefon

0 532 566 68 05

0 532 566 68 05

Adres Burçin 1 İş Hanı, Kat 2, Daire 225, Fomara / BURSA
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Bursa ARZUM EVDEN EVE NAKLİYAT olarak, evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe Türkiye’nin ve Bursa’nın önde gelen firmalarından biriyiz.

Nakliye sektöründe 20 yıldır hizmet vermekteyiz. Aldığımız her taşımacılık işinde profesyonel hareket ederiz.

Kadromuz da bulunan kalifiye elemanlar, ekspertizler, nakliye araçları ile en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Deneyimli ve güvenilir kadromuz ile Türkiye’nin her şehrinden her şehrine evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyat ve kurumsal nakliyat hizmetleri vermekteyiz.

Kalite Politikamız müşteri memnuniyeti, zamanında ve doğru hizmet, hizmet devamlılığı sağlamak için ekonomik fiyat politikası uygulamaktır. Yaptığımız taşımacılık hizmetinde güven vermek en temel ilkemizdir.

Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, amacımız ise günümüz şartlarına daima ayak uyduran ve eski taşımacılık anlayışından uzak yenilikçi ve kaliteli bir nakliyat şirketi olarak bu piyasada var olmaktır.

Verdiğimiz hizmetin sorumluluğunu ve taşıdığımız eşyanın kıymetini bilerek, öncelikli olarak güvenlik tedbirini elden bırakmadan ve kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeden tecrübeli ve eğitimli personelimiz ile taşımacılık sektöründe hizmet vermeye devam edeceğiz.

1 Adet Yorum Var, Arzum Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Arzum Evden Eve Nakliyat   16-12-2019

Arzum Nakliyat sayesinde eşyalarımı yeni evime sorunsuz bir şekilde taşıdık. Herkese emeğinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Eşyalarımı sigortaladılar ve istediğim zaman beni bilgilendirdiler. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Keyifli bir süreç oldu benim için. Eğer bir daha taşınırsam aklımda bulunacak olan bir nakliyat firması.