NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Baksen Nakliyat
Şehir Edirne
Yetkili Baksen Nakliyat
Telefon

0 284 235 11 26

0 284 235 11 26

Adres Sarı Paşa Mh. Camii No 8 Merkez Merkez Edirne Türkiye
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Baksen Evden Eve Nakliyat  yüksek imkanlar sayesinde güvenli, ve dürüst yöntemlerle eşyalarınızı Türkiye’nin her yerine taşıyoruz. Bizimle çalışmak istediğinizde uzman expertiz ekiplerimiz çalışacak alana gelerek eşyanın tipi miktarı ve asansör hizmetleri verilip verilmediğini tespit eder ve uygun olan en iyi hizmet ortamı hazırlayarak bilgi verirler. Eşya taşınması sırasında gerekecek her imkan sağlanmış olur.
Günümüzde Eskiye nazaran gelişme gösteren Evden Eve Nakliyat sektörü Avrupa’dan ithal ambalaj, deneyimli personel ve özel yapılmış kapalı kasalı kamyonlarımızla hasarsız bir taşıma hizmeti yapılmaktadır. Amaç olarak Emniyetli hasarsız tamamen müşteri memnuniyetine dayalı bir şekilde Evden Eve Nakliyat sektöründe BAKSEN NAKLİYAT faaliyet göstermektir.

Baksen Evden Eve Nakliyat taşımacılık alanında 8 yıllık sağlam geçmişimizle müşterilerimizin isteğini ve kriterlerini yerine tamamen yerine getirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak  en tanınmış, en güvenilir ve en dürüst, firmalarından biri olarak anılmanın haklı gururunu, mutluluğunu yaşamaktayız.

Türkiye’nin Her Yerinde Evden Eve Nakliyat ve taşımacılık hizmetini ne kadar önemli ve güven çerçevesi içerisinde yaptığımızı Siz değerleri müşterilerimizin yaptığı yorumları okumanızı tavsiye ederiz. Baksen Evden Eve Nakliyat müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik Güven, Kalite, Hassasiyet, Önem, Hızlılık düşüncelerini benimsemiş ve bu doğrultuda çalışmalarını devam ettirmiştir.

1 Adet Yorum Var, Baksen Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Baksen Nakliyat   16-12-2019

Baksen Nakliyat ile ofis eşyalarımı taşıdım. Eşyalarımda da bir hasar meydana gelmedi. Personelleri de belirlenen gün ve saatte kapıda oldular. Karşımda genç ve dinamik insanlar görmek beni mutlu etti. Taşınacak olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.