NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Niğde Çetiner Nakliyat
Şehir Niğde
Yetkili Niğde Çetiner Nakliyat
Telefon

90 532 551 86 12

90 532 551 86 12

Adres Şahinali mah. Faik Şahenk blv. No:10/A Merkez/Niğde
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Çetiner  Nakliyat Evden Eve Nakliye olarak güvenilir ve uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin tavsiyelerini ve şikayetlerini dikkate alarak bulunduğumuz sektör içerisinde en iyiyi hedefliyoruz. Çoğu zaman da müşterilerimizin olumlu geri dönüşleriyle ismimizi duyuruyoruz. Çetiner Nakliye Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınızın hasar görmemesi için azami çaba sarf ederken, eşyalarınızı olası hasarlara karşı güvence altına alabilmek adına sigortalıyoruz.

Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda istediğiniz gün ve saatte size ekspertiz gönderimi yapılır. Eksperimiz evinize gelir eşyalarınızı inceler, eşyalarınızın sigorta değerini belirler, eşyalarınızın taşınma şeklini, kullanılacak ambalaj malzemesi seçimini ve miktarını belirler, kaç personel çalışacağını ve araç cinsini tayin eder ve tüm bunlara yönelik bir rapor hazırlar. Nakliyat ve montajlama çalışanlarımız ekspertizimizin yaptığı inceleme doğrultusunda hazırladığı rapora göre çalışır. Eksperimiz taşınmanın başından sonuna kadar tüm sorunlarınızda iletişime geçebileceğiniz kontak kişidir.

 

Eşyalarınızın titizlikle paketlenip ambalajlandığı ve özel olarak söylemiş olduğunuz şeylerin dikkate alındığı bir nakliye firması ile hizmet almak hepinizin isteğidir. Firmamız tam da isteklerinizin harfiyen yerine getirildi Niğde evden eve nakliyat hizmetleri vererek sizlerin memnuniyetini sağlamak adına elinden geleni yapmaktadır. Sizin ne istediğinizi biliyor, nasıl hizmet vermemiz gerektiğini biliyoruz. Hemen sizler de firmamıza ulaşarak profesyonel bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

1 Adet Yorum Var, Niğde Çetiner Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Niğde Çetiner Nakliyat   22-10-2019

Çetiner nakliyat firmasının Niğde'de yapmış olduğu çalışmaları görüyordum. Asansörlü nakliyat araçları 25. kata kadar ulaşabilen araçlarmış. Ben de 5. kattaki evimi 11. kattaki evime taşıtmak için bu firmaya başvurdum. Uzman personelleri ile eşyalarımı paketleyip, sigortalı nakliyat hizmetleri ile taşıdılar. Teşekkür ederim.