NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Çanakkale Evden Eve Nakliyat
Şehir Çanakkale
Yetkili Çanakkale Evden Eve Nakliyat
Telefon

0 535 729 86 65

0 535 729 86 65

Adres Çanakkale/Merkez
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Çanakkale nakliyatla tanışın farkı sizde yaşayın !

Çanakkale nakliyat çalışanlarının tamamı yıllardır evden eve nakliyat işinde deneyim kazanmış kişilerden şeçilmekte olup müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmaktadırlar .

Eşyalarınızın geniş kapsamlı servis anlayışımızla yeni yerleşim yerinize en güvenli ve kolay şekilde nakliyesini garanti ediyoruz.Evden eve nakliyat denildiğinde akla gelen ilk firma olan şirketimiz  tüm Türkiyeye evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Çanakkaledn başta konya,istanbul, bursa,eskişehir, izmir, konya,samsun, kayseri, adana , diyarbakır gibi birçok ilimize günlük parça ve komple nakliye yapmaktadır. Türkiyenin Heryerine Komple ve Parça Eşyalarınız İtina İle Taşınır.Tüm Eşyalarınız İçin Depolama Hizmeti Verilmektedir. Eşyalarınızı yangın, sel, deprem vb. afetlere karşı sigortalattırdığımız depolarımızda güvenli bir şekilde muhafaza etmekteyiz.Depolarımız alarm sistemiyle ve kameralarla 24 saat denetlenmektedir.Çanakkale nakliyat şirketi

1 Adet Yorum Var, Çanakkale Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Çanakkale Evden Eve Nakliyat   21-10-2019

Çanakkale merkez'den Eskişehir odunpazarına taşınırken kaliteli hizmetler vermeyi başararak memnuniyetimi sağlayan firmadır. Ev eşyalarını taşımak için bir firma arayışında olan herkesin bu firma ile bir iletişime geçmesini öneririm. Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.