Çanakkale Güzel Nakliyat
Şehir Çanakkale
Yetkili Çanakkale Güzel Nakliyat
Telefon

0541 200 10 05

0541 200 10 05

Adres
Email canakkaleguzelnakliyat17@gmail.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Güzel Nakliyat olarak şehir içi ve şehirler arası evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Bunun dışında eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı gibi diğer nakliyat ve taşımacılık hizmetlerini profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmektedir.

Firmamız evden eve nakliyat hizmetinde deneyimlediği işler sayesinde kaliteli hizmet sunmaktadır. Verdiği sözleri tutan, tutabileceği sözler veren nakliyat firması olarak tanımlanan firmamız en iyi nakliye firmaları arasında yer almaktadır.

Geniş araç filosuna sahip oluşumuz ve operasyonel yeteneğimiz ile verdiğimiz hizmetin sağlıklı sonuçlanana kadar titizlikle çalışma yürütüyoruz. Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti veren firmamız şehir içi nakliyelerde dileyen müşterilerimizin eşyalarını sigortalı olarak teslimat yapmaktadır. Bu sayede eşyalarınız konusunda tamamıyla rahat edebilirsiniz.

Ev eşyalarının taşınması sırasında ve aynı zamanda ofis eşyalarınızın taşınması sırasında hem araca yükleme-indirme işlemleri sırasında hemde taşınma esnasında zarar görmemeleri adına tarafımızca kaliteli ambalaj malzemesiyle koruma altına alınmaktadır. Ambalaj malzemesinin kalitesi ve profesyonel taşımacı personelimiz sayesinde eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden yeni gideceği yere ulaştırmaktayız.

Nakliyat hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konular;
1- Çalışacağınız nakliyat firması ne kadar tecrübeli olursa o kadar sorunsuz hizmet alma şansınız vardır.
2- Evden eve nakliyat hizmeti alacağınız firmanın araçlarının bakımlı ve modern olması.
3- Sigortalı ve sözleşmeli olarak nakliye talebinize olumlu yanıt veriyor olması.
4- Ofis taşıması veya ev taşıması yaparken gerekli ve yeterli ambalajlamayı yapması.
5- Kurulu olan masa, dolap, gardırop gibi mobilyaları söküp yeniden kurabilecek personellerinin olması.

Bu maddelere dikkat ederek satın alacağınız nakliye hizmeti sonrasında sorunsuzca taşınmanız mümkündür. Evden eve nakliye işlemi genellikle bir günde tam olarak bitmektedir. Sabah siz işe giderken evinize gelen firma personelimize evinizin anahtarını teslim ederek akşam yeni evinize gelip yerleşebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları