NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Çanakkale Güzel Nakliyat
Şehir Çanakkale
Yetkili Çanakkale Güzel Nakliyat
Telefon

0541 200 10 05

0541 200 10 05

Adres
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Güzel Nakliyat olarak şehir içi ve şehirler arası evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Bunun dışında eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı gibi diğer nakliyat ve taşımacılık hizmetlerini profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmektedir.

Firmamız evden eve nakliyat hizmetinde deneyimlediği işler sayesinde kaliteli hizmet sunmaktadır. Verdiği sözleri tutan, tutabileceği sözler veren nakliyat firması olarak tanımlanan firmamız en iyi nakliye firmaları arasında yer almaktadır.

Geniş araç filosuna sahip oluşumuz ve operasyonel yeteneğimiz ile verdiğimiz hizmetin sağlıklı sonuçlanana kadar titizlikle çalışma yürütüyoruz. Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti veren firmamız şehir içi nakliyelerde dileyen müşterilerimizin eşyalarını sigortalı olarak teslimat yapmaktadır. Bu sayede eşyalarınız konusunda tamamıyla rahat edebilirsiniz.

Ev eşyalarının taşınması sırasında ve aynı zamanda ofis eşyalarınızın taşınması sırasında hem araca yükleme-indirme işlemleri sırasında hemde taşınma esnasında zarar görmemeleri adına tarafımızca kaliteli ambalaj malzemesiyle koruma altına alınmaktadır. Ambalaj malzemesinin kalitesi ve profesyonel taşımacı personelimiz sayesinde eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden yeni gideceği yere ulaştırmaktayız.

Nakliyat hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konular;
1- Çalışacağınız nakliyat firması ne kadar tecrübeli olursa o kadar sorunsuz hizmet alma şansınız vardır.
2- Evden eve nakliyat hizmeti alacağınız firmanın araçlarının bakımlı ve modern olması.
3- Sigortalı ve sözleşmeli olarak nakliye talebinize olumlu yanıt veriyor olması.
4- Ofis taşıması veya ev taşıması yaparken gerekli ve yeterli ambalajlamayı yapması.
5- Kurulu olan masa, dolap, gardırop gibi mobilyaları söküp yeniden kurabilecek personellerinin olması.

Bu maddelere dikkat ederek satın alacağınız nakliye hizmeti sonrasında sorunsuzca taşınmanız mümkündür. Evden eve nakliye işlemi genellikle bir günde tam olarak bitmektedir. Sabah siz işe giderken evinize gelen firma personelimize evinizin anahtarını teslim ederek akşam yeni evinize gelip yerleşebilirsiniz.

3 Adet Yorum Var, Çanakkale Güzel Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Çanakkale Güzel Nakliyat   23-10-2019

İsminin hakkını verdikleri için tebrik ederim. Çanakkale Güzel Nakliyat firması ile eşyalarımızın paketlenip asansörlü nakliyat araçları ile hızlı bir şekilde taşınmasını sağladık. Verilen hizmetlerden ben de, eşim de gayet memnun kaldık. Yeni evimize taşınma sürecindeki stresimizi ortadan kaldırdıkları için herkese teşekkür ederiz.


Çanakkale Güzel Nakliyat   05-02-2020

Çanakkale Güzel Nakliyat firması ile taşınmamı gerçekleştirdim. İşini severek ve kaliteli şekilde yapan bu firma her zaman tercihim olacaktır. Eşyalarım oldukça yeni olmasıyla bir firmayı tercih etme konusunda korkularım vardı. Bu firmayı keşfettikten sonra içimi rahatlattılar. Sizlere teşekkürlerimi iletiyorum.


Çanakkale Güzel Nakliyat   05-02-2020

Güzel Nakliyat ile ofis eşyalarımı taşıdım. Herkes gibi benim eşyalarımda benim için çok özeldir. Onların zarar görmesini asla istemem. Dolayısıyla bir firmayla çalışırken çok dikkatli olurum. Güzel Nakliyat ekibi işinin ehli insanlar olduğunu belli ettiler. Eşyalarımda da bir zarar çıkmadı. Yakın çevreme bahsettim bile