NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Cihan Evden Eve Nakliyat
Şehir Bitlis
Yetkili
Telefon

05330209334

05330209334

Adres CİHAN NAKLİYAT & TAŞIMACILIK, Arayiniz Bizi Size En Uygun Teklifi Verelim Tel: (0)533 020 93 34
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Asansörlü taşıma araçlarımızla artık yükünüzü daha güvenli ve daha hızlı şekilde gideceği yere ulaştırıyoruz. İlk olarak Mersin’de 25. kata kadar ulaşabilen asansörlerimiz ile ilki gerçekleştirdik. Şimdi de Bitlis Tatvan ve Bitlis Merkez olmak üzere iki farklı noktada Bitlis evden eve nakliye ihtiyaçlarınız için taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Dilerseniz 1. kattan 20’li katlara kadar sorunsuz ve güvenli olarak taşıma gerçekleştiriyoruz. Hem hızlı hem güvenli hem de daha uygun fiyatlara eşyalarınızı yük asansörlerimizle taşımaktayız. Sadece ev eşyası değil, yüksek katlara mobilya, beyaz eşya gibi parça olarak da eşya taşıyabilmekteyiz. Detaylı olarak bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En kaliteli malzemeler ile eşyalarınızı aldığımız şekilde, tekrar montajını yaparak kullanıma hazır halde, teslim ediyoruz.

Son model araçlar ve yük asansörlerine sahip olsak dahi, özenli ve kaliteli bir şekilde yapılmayan paketleme ile tüm işleri tersine döndürebilirsiniz. Bu nedenle, Bitlis evden eve taşımacılığın en önemli hizmeti paketlemedir.

En kaliteli malzemeleri kullanarak alanında uzman ekibimizce eşyalarınızı paketliyoruz ve orijinal bir şekilde teslim ediyoruz. Yükünüzü rahatlıkla bize teslim edebilirsiniz. Paketleme ve ambalaj hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

1 Adet Yorum Var, Cihan Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Cihan Evden Eve Nakliyat   21-10-2019

Bitlis içi nakliyat hizmeti aldığım bu firmadan gayet memnun olduğumu belirtmek isterim. Bir arkadaşım da bu firma ile Bitlis'ten memleketi Kahramanmaraş'a taşındı. Arkadaşımın eşyalarına bir zarar gelmemesi sonucu ben de bu firma ile anlaştım. Gayet profesyonel bir şekilde hizmet vererek eşyalarımı taşıdılar.