NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Çorlu Aktaş Asansörlü Nakliyat
Şehir Tekirdağ
Yetkili Bayram Aktaş
Telefon

0538 975 69 96

0538 975 69 96

Adres Kemalettin Mahallesi Mektep Sokak No:20
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Çorlu Aktaş Asansörlü Nakliyat

Çorlu evden eve naklyat sektöründe evden eve nakliyat hizmeti ve asansör kiralama hizmeti sunan şirketimiz onlarca yıllık tecrübesi ile hizmetinizdedir.

“Taşıma suyla değirmen dönmez”, derler. Ne kadar da haklılar! Öncelikle her işte eğer uzmanlaşmak önemliyse bir diğer unsur olan doğru ekipmanlara sahip olmak da önemlidir. Bu şu demek… Çorlu Aktaş Nakliyat olarak her ne kadar uzman bir ekiple senelerdir sizlere hizmet veriyorsak da eğer ekipmanlarımız eksik, yetersiz olursa o zaman asla kaliteli hizmet sunamayız.

  • Asansörlü taşımacılık gerektiren bir yerde eğer bu malzemeden yoksunsan boşuna kas gücü +müşteriler için masraf olacaktır bu durumun diğer adı.
  • Eğer araçlarımız yetersizse ne kadar doğru paketlesek ve dikkat etsek de taşıdığımız mallar zarar görecektir.
  • Bir diğer önemli durum ise nakliyecilik işçilik bakımından monte & de-monte gerektirir. Eğer bu kalitede kalifiye elemanlarımız yoksa da nakliye işlemi kusurlu, eksik gerçekleşecek demektir.

Lakin bu olumsuz durumların hiç birisini firmamız Çorlu Aktaş Nakliyat ile çalışırken yaşamayacağınızı garanti ediyoruz üstelik sadece sözde de değil eğer maddi hasar meydana gelirse kendimize duyduğumuz güven, iş ahlakımız nedeniyle hasarın bedeli sizlere ödenir (hasar sözleşmesi yapılır).

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları