NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Çorlu Balkan Evden Eve Nakliyat
Şehir Tekirdağ
Yetkili Çorlu Balkan Nakliyat
Telefon

0 535 235 05 47

0 535 235 05 47

Adres Muhittin Mahallesi. Mehatap Sokak . Yaşar Apt. No 3 Tekirdağ / Çorlu
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Nakliyat sektörünün Çorlu ve Trakya Bölgesinde öncüleri arasında yer alan Çorlu Balkan Evden Eve Nakliye, evden eve nakliye alanındaki donanımını geliştirerek her geçen gün daha kaliteli bir nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Hizmetlerini Ulaştırma Bakanlığından verilmiş olan K3 yetki belgesi, lisanslı taşıma belgesi ve tescillenmiş olan markası ile hizmet sunmakta olan firmamız, her türlü nakliyat işleminizi üst düzey bir özen ile gerçekleştirmekte ve müşterilerimizin bize duymuş olduğu güveni perçinleyerek yoluna devam etmektedir.

Kuruluşumuzun ilk günlerden bu yana yer aldığımız alandaki gelişmelerin her birini takip ederek hizmet alanımızı genişleterek Çorlu‘ya ve Türkiye’nin diğer illerine, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmeti sunabilmemiz mümkün olmuştur.

 

Firmamız Çorlu ve Tekirdağ Nakliyat alanlarında profesyonel bir şekilde hizmetler vermekte olup, müşterilerinin eşyalarını paketleme ve ambalajlama işlemi ile güvenli bir hale getirir, özel araç filosuyla beraber yeni adreslerine taşır. Sizlerin de Tekirdağ evden eve nakliyat, Çorlu evden eve nakliyat alanıyla ilgili talepleri varsa hemen firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları