NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Çorlu Çağla Nakliyat
Şehir Tekirdağ
Yetkili Mahmut Koç
Telefon

0282 652 65 27

0282 652 65 27

Adres Muhittin Mahallesi Doktor Nusret Fişek Sok No:5
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Çorlu Çağla Nakliyat

Firmamız Çağla Evden Eve Nakliyat hizmetlerini yukarıda yer alan müşteri temsilcisi numaralarımızdan ya da adres satırından ofisimize gelerek bizlerden direkt olarak alabilirsiniz. Firmamız senelerin getirdiği deneyim sayesinde kendisine güvenmektedir bu durumsa sadece k3 belgeli çalışma yapmasına, fatura kesebilmesine değil aynı zamanda tüm evden eve nakliyat işlemlerini hasar sözleşmeli yürütmesine neden olur.

Evet hasar sözleşmesi sayesinde içiniz son derece rahat olabilir çünkü her türlü oluşan maddi kayıp tarafınıza iade edilir ama biz biliyoruz ki eşyalarınız sizin için manevi değere de sahip ve bu durumun maddi bir karşılığı asla olamaz bu nedenle de işimizi uzman ekip kalifiye ekipman ile gerçekleştiriyoruz.

Aynı zamanda asansörlü taşımacılık, marangozlu taşımacılık hizmetlerimiz de vardır. Firmamız ekip kalitesi kadar ekipman kalitesi bakımından da tamdır. Kullandığımız ekipmanlardan asansör firmamıza aittir ve tüm araçlarımız ise kapalı kasadır. Bu durum bizimle çalıştığınız süre içinde hava koşullarından ötürü eşyalarınızın zarar görmeyeceğine ve gerekirse asansörlü taşıma için ek ödeme yapmak zorunda olmayacağınız anlamına gelmektedir.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları