Denizli Ulubaşlar Nakliyat
Şehir Denizli
Yetkili Denizli Ulubaşlar Nakliyat
Telefon

0537 506 53 11

0537 506 53 11

Adres ANAFARTALAR MAH 2130 SOK NO 14 DENİZLİ
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Denizli Ulubaşlar  Nakliyat 

Eğitimli kadrosu ile prensiplerinden ödün vermeyen firma, her yeni gelen personelini de kalıcı ve kaliteli bir eğitime tabi tutmadan firmada hizmet vermeye başlamasına izin vermiyor.

Gerek şehirler arası gerekse şehir içi nakliyat işlemlerinizde Denizli’nin en başarılı nakliyat firması olmaya aday olan firmamızı tercih edebilirsiniz.

En değerli eşyalarınızı firma çalışanlarına teslim edebilir ve kaliteli ve uzman personellere sonuna kadar güvenebilirsiniz. Üstelik ambalajlama ve paketleme işlemlerinde daha önce kullanılmamış malzemelerin ilk kez sizin eşyalarınız için kullanılacağından da emin olarak,nakliyenin her aşamasında firmadan hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

2 Adet Yorum Var, Denizli Ulubaşlar Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Denizli Ulubaşlar Nakliyat   05-02-2020

Denizli Ulubaşalar Nakliyat firmasından hizmet almak en doğru karar oldu benim için eşyalarıma düşkün biri olarak tereddütlüydüm. Ama personellerin hepsi samimi ve dikkatli davranışı içimi rahatlattı. Hem manevi hemde maddi bir hizmet oldu benim için. Hiçbir eşyam hasar görmeden işlemi sonlandırdılar. Çok teşekkür ederim böyle güzle hizmet almamı sağladınız.


Denizli Ulubaşlar Nakliyat   05-02-2020

Ulubaşlar Nakliyat ile sorunsuz bir şekilde yeni adresime taşındım. Personeller sağ olsunlar çok yardımcı oldular. Kaliteli hizmet aldığımı düşünüyorum. Taşınacak olan herkese tavsiye ederim.