NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Edirne Asiloğlu Nakliyat
Şehir Edirne
Yetkili Asiloğlu Nakliyat
Telefon

0 545 438 95 65

0 545 438 95 65

Adres Edirne Merkez
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Nakliyat sektörünün her geçen gün kendini yenilemesi sayesinde eski dönemlerde yaşanan talihsiz nakliyat deneyimleri de yavaş yavaş akıllardan silinmekte ve bugün nakliye hizmeti almak isteyen kişiler de strese girmeden ev eşyasının taşınmasını talep etmektedir.

Tabi ki, günümüzde halen çok sayıda var olan amatör kuruluşlar ile çalışmayı tercih eden kişiler, kuşkusuz yine kötü bir deneyim ile karşı karşıya gelebilirler.

Çünkü beden gücüne dayalı olarak yapılan çalışmalarda personelin bir süre sonra yorgun düşmesi, eşyaların hasar görmesine neden olmaktadır. Bundan ötürü teknik açıdan donanımlı bir firmayla ev eşyanızın taşınması, sıfıra indirgenen eşya hasarı ile sizlerin menfaatine sonuçlanacaktır.

Biz Asiloğlu Asansörlü Nakliyat olarak, eşyalarınızı asansör sistemi sayesinde yüksek katlardan kolayca indirerek nakliye aracına titizlikle yerleştiriyoruz.

 Sistemli ve prensipli çalışmalarımız ile eşyalarınızda en ufak şekilde deforme oluşmadan yeni adresinize teslim ediyoruz. Geniş araç filomuz ve uzman dev kadromuz sayesinde nakliye ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri üretiyor ve hiç bunalmadan yeni yaşam alanınıza geçişinizi sağlıyoruz.

Dilerseniz eşyalarınızın paketlemesinden kurulum ve montaj uygulamalarına kadar Asiloğlu Asansörlü Nakliyat olarak üstleniyor ve taşıdığımız eşyalarınızın yerleştirmesini de yaparak sizlere bir iş bırakmadan yanınızdan ayrılıyoruz. Şimdi bu nedenli kaliteli bir hizmet ile amatör kuruluşun vereceği hizmetin aynı kalitede olmayacağını tahmin etmek çok da zor olmayacaktır.

Bu noktada çok yüksek rakamlara sizlere hizmet vereceğimizi düşündüğünüzü de bizler tahmin ediyoruz. Fakat bu noktada yanıldığınızı belirtmek isteriz. Çünkü Evden Eve Nakliyat alanında sizlere sağlayacağımız hizmet kapsamında eşyalarınızı sigortalayıp, sözleşme dahilinde taşıyoruz.

Yani sonradan ekstra bir bedel ödemeksizin anlaştığımız rakama sadık kalıyor ve %100 memnuniyetinizi kazanacak şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

3 Adet Yorum Var, Edirne Asiloğlu Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Edirne Asiloğlu Nakliyat   17-10-2019

Sizlere kaliteli bir sektörü önerebilirim. İlk başlarda eşyalarıma zarar gelmesinden korkuyordum. Fakat bu firmayla tanışınca kafamdaki bütün sorular çözüldü. Ellerinden gelenin daha fazlasıyla ilgilenmeye çalıştılar bizlerle, nakliyat eylemini gerçekleştirirken bütün çıkabilecek sorunları ortadan kaldırarak işlerini tamamladılar. Sizlerde kaliteli bir firmayla tanışın derim.


Edirne Asiloğlu Nakliyat   05-02-2020

İşim dolayısıyla çok sık taşınmak zorunda kalıyorum. Fakat Edirne Asiloğlu Nakliyat diğer firmaları geride bıraktı. Edirne'den Eskişehir'e taşındım bu süreçte beni memnun bıraktılar. Eşyalarım çizik dahi olmadı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Personeller ise işini severek yapıyorlar güler yüzlü ve deneyimli hizmet sundular gerçekten. Herkese kesinlikle tavsiye eder çalışan arkadaşlarına başarıların devamını diliyorum.


Edirne Asiloğlu Nakliyat   05-02-2020

Buradan nakliyat sürecimde bana yardımcı olan Asiloğlu Nakliyat ekibine çok teşekkürler. Bizi büyük bir zahmetten kurtardılar. Nakliyat öncesi eşyalarımı sigortaladıkları için kafam rahat bir süreç geçirdim. Eşyalarımı da özenli ve hassasiyet ile paketlediklerini gözlemledim. Aldığım hizmetlerden gayet memnun kaldım. Taşınacak olan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.