NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Eng Evden Eve Nakliyat
Şehir Aydın
Yetkili Eng Evden Eve Nakliyat
Telefon

02562124480

02562124480

Adres Aydın/efeler
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye bir şey yok. Evden eve nakliyat hizmetini de kapsayan bir nakliyat emtea sigortası mevcut. Nakliyat emtea sigortaları poliçe içerisinde de belirttiği gibi yükleme yapıldıktan sonra gideceği adreste eşyalar indirilene kadar geçen zaman zarfında meydana gelen hasarları kapsamaktadır. Meydana gelen hasarın doğan bir afet, bir kaza veya terör olaylarında meydana gelmiş olması gerekir.

Taşıyıcı personelin televizyonunu elinden düşürerek kırması sonucu meydana gelen hasarlar sigorta şirketi tarafından KARŞILANMAZ!

Sigorta işlemleri sürekli olarak yanlış anlaşılmakta olup meydana gelen her türlü hasarın sigorta tarafından karşılandığı düşünülmektedir ki bu tür bir sigorta değil ülkemizde dünyanın hiçbir yerinde bulunmamaktadır. Buna göre taşınırken sırf elinize bir sigorta poliçesi sıkıştırdıkları için eşyalarınızın güvenilir bir şekilde taşındığına itimat etmeyin, işini temiz yapan profesyonel bir nakliye şirketi ile taşınacağınıza emin olun.

1 Adet Yorum Var, Eng Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Eng Evden Eve Nakliyat   05-02-2020

Eng Evden Eve Nakliyat firması ile nakliyat eylemini gerçekleştirdim. Eşyalarım sorunsuz bir şekilde yeni adresine kavuştu. Sizlere teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Taşıma aşamasından yerleştirme aşamasına kadar memnun bırakan bu firmaya sizlerde tercih edebilirsiniz.