NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Erzincan Evden Eve Nakliyat
Şehir Erzincan
Yetkili Erzincan Evden Eve Nakliyat
Telefon

0532 483 5418

0532 483 5418

Adres Fatih mah. hacıbektaş veli cad. no: 19/2 erzincan
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Taşınma oldukça zahmetli ve yorucu bir iştir. Eşyaları sınıflara ayırarak kolilemek, her birinin dikkatle ve özenle taşınması ve yeniden yerlerine yerleştirilmesi tam bir ekip işidir. Tam da bu durumdayken ve işin içinden çıkamazken Erzincan nakliyat olarak devreye giriyoruz ve tüm bu işleri sizin yerinize uzman kadromuz ile biz gerçekleştiriyoruz. Artık derin düşüncelere dalıp geceleri uykularınızı kaçırmanıza ve strese girmenize gerek kalmadan bu işi rahatlıkla yapacak olan bize teslim etmeniz yeterli olacaktır.

Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren Erzincan evden eve nakliyat bin bir özenle, yüksek fiyatlar ödeyerek ve her detaya dikkat ederek aldığınız eşyalarınızı güvenilir ve işinde uzman olan personelimiz aracılığıyla özenli bir şekilde tek tek sarılmaktadır. Kırılacak ve hassas olan eşyalarınız ise köpüklü ve özel bezlerle sarılarak hiçbir şekilde zarar görmeyecek olan kutulara konularak, dikkatle nakliye aracına yerleştirilir. Araçlarımız ise çelik kasalı ve kapalı olan kamyonlardır. Eşyalarınız nakliye aracına sabitlendiği için her hangi bir dağılma ve zarar görme söz konusu bile değildir. Ağır ve taşınması zor olan eşyalarınız asansörlü taşımacılık Erzincan seçeneğimizle hem zaman kaybı olmadan hem de zarar görmeden taşınmaktadır. Vinçli asansör ile hem balkon hem de pencerenizden kolilerin ve eşyaların sevkiyatı daha da kolay olmaktadır. Bu sistemde sağlam halat ve duruma uygun araç gereçler kullanılmaktadır.

 

1 Adet Yorum Var, Erzincan Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Erzincan Evden Eve Nakliyat   17-10-2019

Evden Eve Nakliyat bu firmalarda en mutlu ayrılarak nakliyatı gerçekleştirdim. Müşterilerle özenle ilgilenmeleri beni taktir etti. Her müşterilerle böyle ilgilendiklerinin garantisini verebilirim. Nerede olursanız olun iletişime geçtikten sonra kısa bir süre içinde kapınızı çalacaklardır. Sizlerde bu profesyonel ekipten yararlanın.