NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Es Özyılmaz Nakliyat
Şehir Eskişehir
Yetkili Es Özyılmaz Nakliyat
Telefon

0539 788 13 94

0539 788 13 94

Adres Gültepe Mah. Elkara Sk. No: 21 Odunpazarı / ESKİŞEHİR
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Öz Yılmaz Nakliyat olarak evden eve ilden ile eşyalarınızı güvenilir uygun araçlarımızla ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz. 15 yıllık tecrübemizle kaliteli ekonomik ve sizler için değerli olan her şeyin bizim içinde değerli oduğuna inanarak evinizin, ofisinizin taşınmasında si rahatınıza bakarken biz koşulsuz müşteri memnuniyetiyle hizmetinizdeyiz. Müşterilerimizin güven ve memnuniyeti bizim için prensiplerimizin ilk sırasında yer almaktadır eşyalarınız ve mobilyalarınız itinalı olarak sökülür ve kurumu yapılır ambalajlanarak güvenilir bir şekilde yerine teslim edilir. Uzman taşıma ekibimiz eşyalarınızın nakliyesini özenle gerçekleştirir sadece satış odaklı değil tüm taşınma işlemi sürecinde mutlak müşteri memnuniyeti gayesine sahibiz

 

2 Adet Yorum Var, Es Özyılmaz Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Es Özyılmaz Nakliyat   21-10-2019

Özyılmaz nakliyat firmasının telefon numarasını arkadaşımdan alarak aradım. Öğrenci işi bir nakliyat hizmeti alacaktım. Sağ olsunlar öğrenci indirimi de yaparak sorunsuz bir şekilde eşyalarımızı taşıyabildiler. 3 kişinin eşyaları biraz fazla olduğu için araçları da büyüktü. Teşekkür ederim tüm personellere.


Es Özyılmaz Nakliyat   05-02-2020

Ez Özyılmaz Nakliyat ile ofis eşyalarımı taşıdım. Bu sürçte kafamda bir çok soru işareti vardı. Ama personellerin profesyonelce olan davranışları ile soru işaretlerim yanıt buldu. Eşyalarımın bir hasar görmemesi dahilinde aldığım hizmetlerden gayet memnun kaldım. Taşınacak olan herkese tavsiye ederim.