Eskişehir Ercan Nakliyat
Şehir Eskişehir
Yetkili Eskişehir Ercan Nakliyat
Telefon

(0222) 221 83 92

(0222) 221 83 92

Adres Cumhuriye Mahallesi Zubeyde Hanım Caddesi No:26 Tepebaşı / Eskişehir (Hatboyu)
Email ercan@ercannakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Evden eve nakliyat veya taşımacılık emek yoğun, uzmanlık isteyen bir iş koludur.
Ercan Nakliyat; kurulduğu günden bugüne evden eve taşımacılıkta ülkemizin lider firmalarından biri olmuştur. Türkiye’de evden eve ye özel hizmet vermek üzere kurulan ilk şirketlerden olan Ercan Nakliyat, bugün Türkiye’deki en yüksek müşteri portföyüne sahip nakliyat firmalarından biridir. Kurulduğu günden bu yana sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Ercan nakliyat kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için vargücüyle çalışmaktadır. Ercan Evden Eve Nakliyat gerek personelini gerekse araç filosunu ve yan ekipmanlarını sürekli geliştirerek, müşterilerine taşınmayı bir korku olmaktan çıkarmaktadır. Ercan Evden Eve Nakliyat bu bilinç ve anlayış ile ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır.

2 Adet Yorum Var, Eskişehir Ercan Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Eskişehir Ercan Nakliyat   17-10-2019

Evden Eve Nakliyat sektörler arasında güvenebileceğim tek firma bu oldu. Sizlere de bu firmayı önermek istiyorum. Müşteriyle ilgilenmesini bilen profesyonel ekip arkadaşlarına sahip, sizlerde böyle güzel bir firmayla tanıştırmanın zamanı ilk başlarda bende güvenli adres bulamıyordum. Fakat bu firmayı keşfedene kadar sizlere de bu firmayı önermek istiyorum.


Eskişehir Ercan Nakliyat   05-02-2020

Eskişehir Ercan olarak gelen ekip hep profesyonel hem de pratikti. Eşyalarımdan hiç biri kırılmadı , çizilmedi ve önemlisi kibar ve anlayışlı olmalarıyla beni memnun bırakmayı sağladılar. Kendilerine teşekkür ederim. Hızlı ve titiz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Ercan Nakliyat firmasını herkese tavsiye ederim.