NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Gebze Hekimoğlu Nakliyat
Şehir Kocaeli
Yetkili Gebze Hekimoğlu Nakliyat
Telefon

(0532) 490 88 43

(0532) 490 88 43

Adres Atalar Caddesi Ayyıldız Sokak No: 4 / B KARTAL İSTANBUL
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Evden Eve Nakliye Hekimoğlu Nakliyather gün artan bir potansiyel ile Türkiye genelinde, hızlı ve güvenli bir şekilde nakliyat hizmeti vermektedir.

Sadakat, kaliteli nakliyat tekniğine uymak genel prensibimizdir.

Firmamız konusunun bilincinde olup temin ve kalitesinde kesin müşteri ilişkilerinde toleranslı ve çalışkan tutumuyla en iyi neticeyi alma azmindedir. İş yaptığımız kuruluşların memnuniyet verici referansları yukarıdaki iddiamızın kanıtıdır.


EVDEN EVE NAKLİYAT, ŞEHİR İÇİ, ŞEHİRLER ARASI, SİGORTALI ve GÜVENLİ, BÜRODAN BÜROYA, UZMAN KADROMUZLA, EMNİYETLİ, AMBALAJLAMA VE NAKLİYAT;

Ülkemizde nakliyat sektörü ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz “Nakliyat Hizmeti” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.

Amacımız batıda uygulanan ve bir standart oluşturan bu sektörel oluşumun ülkemizde de EVDEN EVE NAKLİYAT olarak firmamız tarafından başlatılmasıdır. Firmamız çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktadır.

 

Profesyonelliği ile ön plana çıkan Hekimoğlu Nakliyat firması, eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde yeni adreslerinize taşınmasını, Kocaeli evden eve nakliyat süreçlerinde sizlerin rahat bir kafa da kalmasını sağlamaktadır. Kocaeli nakliyat firmaları arasında sorunsuz hizmetleri ile soyutlanmayı başarmış olan Hekimoğlu nakliyat, her geçen gün kalitesini arttırarak, tecrübesini nakliyat hizmetlerine yansıtmaktadır. Gebze nakliyat hizmetleri için hemen bize ulaşın.

1 Adet Yorum Var, Gebze Hekimoğlu Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Gebze Hekimoğlu Nakliyat   22-10-2019

Hekimoğlu nakliyat firması uzun yıllardan beri tanıdığım yerel bir Gebze nakliyat firması olduğu için, eşim dostum genellikle bu firma ile hizmet alıyor. Biz de aile olarak onlarla çalışmayı tercih ettik. Önceden bizlere vermiş olduğu güven boşa çıkmadı gayet iyi bir hizmet ile eşyalarımızı yeni adresimize uygun fiyatlarla taşıdılar. Tebrik ederim. Teşekkürler.