NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Gençünal Nakliyat
Şehir Bursa
Yetkili Gençünal Nakliyat
Telefon

0532 403 54 07

0532 403 54 07

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Bu zamana kadar farklı nakliyat firmaları ile çalışmış olabilirsiniz. Çalışmış olduğunuz nakliye firmaları sizin için hizmet verirken sizi gereksiz sorunlar ile muhatap etmiş olabilir. Zaten stresli bir şekilde geçen taşınma sürecinizi birde gereksiz sorunlar eklenince durum sizin oldukça çekilmez bir hale gelmiş olabilir. Rahat bir şekilde taşınabilmeniz için firmamız Bursa asansörlü nakliyat hizmetini vermektedir. Asansörlü nakliyat nasıl bir şekilde yapılmaktadır kısa bir şekilde açıklayalım. İlk olarak yüksek katlı apartmanlarda asansör bulunmaması ve merdivenlerin dar olması sonucunda taşınma işleri yapılırken eşyalara ne kadar dikkat edilirse edilsin zarar gelmektedir. Eşyalar gelen bu zarar hem müşteri için hem de nakliye yapan firma için oldukça zor durumlara neden olmaktadır.

Firmamız eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için ve sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için Bursa asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir. Eşyalar asansörlü nakliyat ile taşınırken hem zamandan tasarruf sağlanmakta hem de gereksiz masraf durumları ortaya çıkmamaktadır. Sorunsuz bir şekilde taşınmak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Firmamız ile tüm Bursa evden eve nakliyat alanlarında üstün kalite hizmetler alabilirsiniz. Bu yüzden Bursa şehir içi nakliyat ve Bursa şehirler arası nakliyat alanında bulunan hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

1 Adet Yorum Var, Gençünal Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Gençünal Nakliyat   16-12-2019

Gençünal Nakliyat ile sorunsuz bir şekilde yeni evime taşındım. Eşyalarımda da bir hasar çıkmadı. Personeller de saygılı insanlar. Paketleme yaparken çok dikkatli davrandılar. Aynı şekilde araca yüklerken de o hassasiyeti gösterdiler. Emekleri göz ardı edilemeyecek kadar büyük. Herkese teşekkür ederim.