NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Giresun Çakır Nakliyat
Şehir Giresun
Yetkili Giresun Çakır Nakliyat
Telefon

0454 215 32 07

0454 215 32 07

Adres Çıtlakkale Mahallesi Stadyum Sokak No: 46 Giresun Merkez
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Hakkımızda

Giresun’un yerel ve profesyonel Nakliyat şirketlerinden en önde gelen Giresun Çınar Nakliyat yılların vermiş olduğu deneyim ile hizmetinizdedir.

Giresun Çınar Nakliyat Profesyonel Hizmetler Giresun Merkez’den olmak üzere Giresun’un her noktasına 7/24 Nakliye hizmeti veren Giresun Çınar Nakliyat Karadeniz başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet vermektedir.

Giresun Nakliyat, Giresun Evden Eve Nakliyat, Giresun Asansörlü Nakliyat, Giresun Sigortalı Nakliyat denilince ilk akla gelen Giresun Çınar Nakliyat, Geleneksel ve Asansörlü Nakliye ile hızlı ve güvenli hizmet vermektedir.

Uygun ücret karşılığında hizmet veren firmamız profesyonel ekibiyle size en iyi hizmeti vermeyi kendisine misyon edinmiştir.

Yaptığımız nakliye işinde ister en kısa mesafe olsun, isterseniz en uzun mesafe olsun çözüm ortağımız Sigorta Şirketleri sayesinde eşyalarınızı sigortalıyoruz.

Giresun Çınar Nakliyat T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Habercilik Bakanlığı’nca resmi ve lisanslı K-3 Belgesine sahip olup, Etik ilkeleri kabul etmiştir.

Daha Geniş Bilgi için İletişim Adresinden Bizlere Ulaşabilirsiniz

2 Adet Yorum Var, Giresun Çakır Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Giresun Çakır Nakliyat   17-10-2019

Yıllar içinde birçok nakliyat gerçekleştirdim ve güvenli tek adres burası olduğunu söyleyebilirim sizlere, sizlerde nakliyatı iyi geçirmek istiyorsanız doğru adreste olduğunuza emin olun. Benim önceden kaygılarım var mıydı evet vardı. Fakat sizlere en iyi bir şekilde yardımcı olacaklarını söyleyebilirim. Güvenli nakliyat firması ile sizde tanışın.


Giresun Çakır Nakliyat   05-02-2020

Giresun Çakır Nakliyat işinde profesyonel olmayı başarmışlardır. Ben vermiş oldukları işten büyülendim. Sizlere teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Bugüne kadar başarılı şekilde ismini duyuran bu firmaya başarıların devamını diliyorum. Eşyalarımda bir çizik bile oluşmadı. İyi ki de bu firmayı tercih etmişim.