Gümüşhane Huzur Nakliyat
Şehir Gümüşhane
Yetkili Gümüşhane Huzur Nakliyat
Telefon

0532 734 53 36

0532 734 53 36

Adres
Email huzurtasima@gmail.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Huzur Karadeniz Nakliyat kuruluş gününden bugüne dek hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı anlayışıyla hareket ederek taşımacılık sektöründe çağın getirilerine uygun, çözüm odaklı yaklaşımları ile hizmet kalitesini sürekli olarak arttıran kurumsal bir firmadır.

Firmamız nakliyat ve taşımacılık sektöründe gerekli olan ilgili belgelerini eksiksiz olarak bünyesinde barındırmaktadır. Modern araç filosu ile en küçük ofisten başlayarak büyük ölçekli fabrika taşımacılığına kadar hizmet verebilecek farklı tür ve ebatlarda kamyonet, kamyon ve TIR cinsi araçlarla profesyonel hizmeti sektöründe öncü şekilde vermektedir.

Araç filosunda görev alan şoförlerden başlayan, taşıma personeli, asansör operatörü, taşıma eksperi ve sigorta personeli, kesintisiz hizmet içi eğitime alınarak çağın gerektirdiği modern donanım ve teçhizata ilave olarak iş güvenliği ve profesyonel nakliye konularında yeterli bilgi ve deneyime sahip kişilerden oluşmaktadır.

Kurumsal kimliğimizde barındırdığımız birçok özelliğin yanında, taşımacılık hizmetinde müşterilerinin güven ve huzuru firmamız açısından son derece önem arz etmektedir. Mevcut sektördeki birçok firmanın aksine firmamız, hizmet kalitesi ve yenilikçi anlayışını korumakta siz müşterilerimize her açıdan uygun nakliye hizmetini sunabilmek için sirkülasyona ayak uydurmaktadır. Müşterilerimizin kıymetli malzeme ve eşyalarını yıllardır aynı hizmet anlayışı ile huzur ve güven içerisinde taşımanın ve yüzlerce memnun müşteriye sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

3 Adet Yorum Var, Gümüşhane Huzur Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Gümüşhane Huzur Nakliyat   17-10-2019

Size tertemiz nakliyat gerçekleştireceğiniz bir firmayı önereyim, ben bu firmaya gözüm kapalı bir şekilde güveniyorum. Ayrıca ilk baş program yaparak evinize ulaşıyorlar. Eşyalarınızın zarar gelmesinin önüne geçerek sizlere en iyi bir şekilde ilgileniyorlar. Sizlerde bu sektörden mutlu ayrılmanız dileğiyle.


Gümüşhane Huzur Nakliyat   05-02-2020

Gümüşhane Huzur Nakliyat ismi gibi bana da huzur verdiler. Nakliyat sektöründe bir firmayı tercih edemiyorum. Bu firmayı arkadaşım sayesinde tanıştım. Eşyalarım sorunsuz kısa süre içinde yeni adresine kavuşmuş oldu. Sizlerde böyle bir firmadan hizmet alabilirsiniz. Teşekkürlerimi iletmek istiyorum.


Gümüşhane Huzur Nakliyat   05-02-2020

İşim gereği Gümüşhane'den İstanbul'a taşınmam gerekiyordu. Uzun araştırmalarım sonucu Huzur Nakliyat ile anlaştım. Eşyalarıma gösterdikleri özen olsun personellerin anlayışlı davranışları olsun, aldığım hizmetlerden gayet memnun kaldım. Şehirler arası olmasına rağmen hızlı ve güvenilir bir nakliyat gerçekleştirdik. Emekleri göz ardı edilemez. Aldıkları paranın hakkını veren bir firma.