Hakkari Birlik Nakliyat
Şehir Hakkari
Yetkili Hakkari Birlik Nakliyat
Telefon

0552 492 48 06

0552 492 48 06

Adres Cumhuriyet Caddesi, No: 26 Hakkari
Email birlikevdenevenakliyat@gmail.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Edindiği tecrübe ışığında çalışarak müşterilerine kusursuz hizmet kalitesi sunan Hakkari nakliyat firmamız, aynı zamanda çoklu hizmet desteği oluşturuyor. Nakliyat alanında doğan birçok ihtiyacı gidererek kısa sürede ve pratik bir biçimde taşınmanıza imkan sağlıyoruz. Söz konusu ihtiyaçlar çerçevesinde sunduğumuz asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık, parça eşya taşıma, depolama ve uygun araç seçimi gibi tüm servisler, kaliteli olacak şekilde hizmetinizdedir.

Sektörel açıdan deneyimli olmak, potansiyel sorunları belirlemede etken bir role erişiyor. Evden eve nakliyat ya da ofis taşımacılığı gibi nakliye işlemlerinde en sık yaşanan problemleri biliyor ve bunlara göre hareket ediyoruz. Sorunların önceden tanımlanması, müdahale etmeyi kolaylaştırıyor. Bu noktada devreye giren uzman ekibimiz, hem önlem hem de müdahale olarak tüm aşamalarda gereken hizmeti sunuyor.

Nakliyat hususunda uzman ekip desteğinin önemi bir fayla fazladır. Şirket olarak sektördeki tecrübemiz gelişmiş olduğu gibi bünyemizde çalışan ekip bakımından da uzman desteği oluşturuyoruz. Alanında deneyimli isimlerden oluşan çalışan kadrosu, sıkça yaşanan sıkıntıları yakından tanıyor. Böylelikle çok daha erken harekete geçmek mümkün hale geliyor.

Hakkari evden eve nakliyat hizmetleri içerisinde müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz gibi yenilikçi teknolojileri de kullanmayı ihmal etmiyoruz. Bu açıdan yeni nesil araç filosu ve asansörlü taşımacılık gibi teknoloji içerikli hizmetlerimiz,  anında kullanıma hazır haldedir. İhtiyaç ya da istek anında devreye giren uzman ekibimiz, ayrıca kafanızda oluşan sorulara da çözüm oluşturuyor. Bu açıdan bakıldığında tecrübemizi teknolojik altyapımız ile buluşturuyoruz. Böylelikle ortaya çok daha etkili hizmetler çıkıyor.

Doğru ve güvenli hizmetler almanızı sağlayan Hakkari evden eve taşımacılık firması olarak, her türlü ihtiyaç anında devreye girmeyi başarıyoruz. Firma olarak %100 müşteri memnuniyeti elde etmeye bir hayli önem veriyoruz. Bunun sağlanması için gerekli olan müşteri iletişim desteği de elbette en hassas olduğumuz konular arasında yer alıyor. Kullanıcılarımızın bize her daim ulaşmasını istiyor ve bu bakımdan iletişim kanallarımızı sürekli olarak açık tutuyoruz.

Devamlı kendimizi yenilediğimiz sektör içerisinde gelişime ayak uydurmayı ihmal etmiyoruz. Sadece nakliyat konusunda değil diğer teknolojik alanlardaki yenilikleri de takip ederek hizmetlerimiz ile çok daha teknoloji dolu bir deneyim oluşturuyoruz.

3 Adet Yorum Var, Hakkari Birlik Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Hakkari Birlik Nakliyat   17-10-2019

Müşteriyle özenle ilgilenen bu sektör yıllar içinde binlerce nakliyat gerçekleştirdi. Bende bu firmayı yeni keşfettim daha önce tanışmak isterdim. Çünkü ilk baş bu firmaya ön yargılı bir şekilde yaklaştım. Sizlerde bu sektör üzerinde gözü kapalı bir şekilde güvenebilirsiniz. Siteyi araştırdıktan sonra iletişime geçerek kapınızın çalınmasını bekleyin.


Hakkari Birlik Nakliyat   05-02-2020

Hakkari Birlik Nakliyat firması ile taşınmamı gerçekleştirdim. Müşteri ile özenle ilgilenen bu firmaya teşekkürlerimi iletmek istiyorum. İşini severek yapan ve kaliteden ödün vermeden müşteriyle özenle ilgilenmeyi ihmal etmeyen bu firmadan sizlerde hizmet alabilirsiniz.


Hakkari Birlik Nakliyat   05-02-2020

Hakkari'de kaliteli ve güvenilir hizmet veren sayılı firmalardan. Personelleri modern ve hızlı çözüm üreten insanlardan oluşuyor. Eşyalarımda da bir kusur çıkmadı. Taşınmak için çalışabileceğiniz bir nakliyat firması.