NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Han Express Nakliyat
Şehir Antalya
Yetkili Han Express Nakliyat
Telefon

05051325727

05051325727

Adres Altınova Sinan Mah Şen Sok. No:53 Kepez Antalya
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Han Express Nakliyat, nakliye şirketi 10 yıllık tecrübesi ile kayseri merkezde ve tüm Türkiye geneline parça ve komple ev, ofis, iş yeri, market, büro gibi ticari sektörleri taşıması için kurulmuş firmadır. Geçen bu süre zarfı içerisinde kendini geliştirerek sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için 17. kata ulaşacak pozisyonda asansör sipariş ederek sizleri büyük bir sıkıntıdan kurtarmıştır. Taşınmanın zor olduğu ve insanları yıprattığı doğrudur. Ancak artık nakliyat ve her türlü taşınma konusunda korkacak bir şeyin olmadığını biz Han Express Nakliyat  olarak müşterilerimize taşınmada sigorta, garanti güvenlik ve bunun gibi bir çok olanağı hizmetimiz olarak kabul etmiş ve sizlere sunmuş bulunuyoruz Antalya Han Express Nakliyat nakliyat ilimizde bir ilk yapıp kayseri asansörlü evden eve nakliyat hizmetini sizlerin emrine vermiştir.HEMEN ARA

Evden eve nakliyat sektörünü bambaşka bir boyuta taşıyarak aşağıdaki resimlerde göründüğü üzere kaliteli bir paketleme sistemimiz mevcuttur. Tamamen güvenli taşımacılık adı altında Antalya içi ve Türkiye geneli her yere nakliyat sistemimiz mevcuttur.

1 Adet Yorum Var, Han Express Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Han Express Nakliyat   23-10-2019

Han express firması ile Antalya'dan Eskişehir'e taşındım. Uzman personelleri ile bu güzergah üzerinde birçok hizmet yapmış olduklarını söylediklerinde işimin daha kolay olduğunu tahmin ettim. Tüm profesyonellikleri ile eşyalarımı taşıyarak sorunsuz bir hizmete yol açtılar. Uzman ekibe ve firma yetkilisine teşekkür ederim.