NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Hatay Asi Nakliyat
Şehir Hatay
Yetkili Hatay Asi Nakliyat
Telefon

0326 606 07 89

0326 606 07 89

Adres Narlıca mah, tokdemir cad No:3 D:no 19, 31000 Antakya/Hatay
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Hatay evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız çok uzun mesafelerde ve şehir içi daha kısa mesafelerde bile size kalite odaklı ve sorunsuz nakliyat hizmeti vermekteyiz. Nakliyat hizmetinde mesafeler arttıkça hem risk hem de maliyetler aynı oranda artmaktadır. Firmamız bu riskin ortanda kaldırmak amacıyla çok uzun mesafelere ve Türkiye’nin tüm illerine yaptığı nakliyat hizmeti için sigortalama yoluna gitmiştir. Bizimle çalıştığınız zaman mesafe ne olursa olsun eşyalarınız hep güvende olacaktır.

 

Hatay Evden Eve Nakliyat

Hatay evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamızın esas amacı tüm hizmetlerimizde kalite anlayışı sağlamaktır. Sizlere kaliteli bir hizmet sağlayabilmek adına hem tecrübeli ve kaliteli personelleri, en son teknolojinin kullanıldığı taşıma ve ambalajlama ekipmanları ve teknolojinin sağladığı en son teknolojik özelliklere sahip taşıma asansörlerini kalite hizmeti sağlamak için bir araya getirmekteyiz. Yaptığımız şehirler arası ve Hatay şehir içi nakliyat hizmetini her aşaması sigortalanarak güvence altına alınmıştır. Ayrıca taşımacılık adına yasaların gerektirdiği tüm taşıma belgelerini eksiksiz olarak edinmiş durumdayız.

Hatay Evden Eve Nakliyat

Zaman ile ilgili sorununu olması durumunda nakliyat hizmetlerini de bu konuda eğitim görmüş personellerimiz ile gece de yapmaktayız. Gece hizmeti gidilecek mesafeye göre değişmek şartıyla uzun mesafelerde sabah vakti varılarak erkenden tüm taşıma hizmetleri tamamlanmış olacaktır. Hatay evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız sizlerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda en akılcı ve pratik çözümleri sizler için üretmektedir.

1 Adet Yorum Var, Hatay Asi Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Hatay Asi Nakliyat   21-10-2019

Hatay asi nakliyat firması sorunsuz bir şekilde hizmet vererek memnuniyetimi sağlamayı başardı. Eşya paketleme işlemleri ve profesyonel bir şekilde nakliyat planı çıkartabilmeleri beni rahatlattı. Verilen hizmetlerden gayet memnun kaldım. Herkese teşekkür ederim.