NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Hatay Defne Nakliyat
Şehir Hatay
Yetkili Hatay Defne Nakliyat
Telefon

0532 231 6043

0532 231 6043

Adres Çekmece mah. Uğurmumuc cad. DEFNE/HATAY
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

MİSYONUMUZ

Hatay Defne Nakliyat bildiğiniz üzre 1995 yılında kurulmuş ve bu yıldan itibaren tüm Türkiyeye en hizmeti verme çabası içerisindedir.Amacımız evden eve nakliyat,şehirler arası nakliyat, türlü mağaza ,banka ,ofis büro vb. taşımalardaki boşlukları en kısa sürede kapatıp onarmak.Şöyle bir geçmişe baktığımızda , pek çok alanda işler yapılmış ve çoğu kişi hem ucuza hemde gereğinden fazla maliyet alarak nihayetinde iyi bir hizmet sergileyememiştir.Lakin şöyle bir konuya değinmek isterizki DEFNE Nakliyat bu boşlukları bu düzensizlikleri kapatmak için her türlü en iyi hizmet girişiminde bulunmuştur.Öncelik amacımız siz değerli müşterilerimizin öz güvenini kazanmak ve sizlere en değerli hizmeti sunmak.

VİZYONUMUZ

Firmamız , olan DEFNE Nakliyat ilkinci amacı gelecekte en iyi hizmeti sağlamak modern ve teknik girişimlerde bulunarak taşımacılık sektöründe en iyi yerlere varmaktır.Teknolojiyi yakından takip ederek önümüzdeki gelecek yıllar için bu sektörde kullanılabilecek tüm aletleri daha modern bir şekilde kullanarak siz değerli ve saygın müşterilerimize sunacağız.Hiç kuşkunuz ve şüpheniz olmasınki DEFNE Nakliyat gelecekte en iyi statülere ulaşarak taşımacılık sektöründe birinci sıralara çıkarak müşterilerinin güvenini kazanmaya devam edecek

1 Adet Yorum Var, Hatay Defne Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Hatay Defne Nakliyat   17-10-2019

Sizlere en iyi hizmet anlayışına sahip bu firmayı önerebilirim. Bu firma üzerine nakliyatı gerçekleştirdim. Ve bütün çalışan arkadaşlar benimle yakından ilgilenerek içimi rahat tuttular. Sizlere de gönül rahatıyla önerebilirim. Eşyalarım benim için önemli diyorsanız iletişime geçin bu firmayla eşyalarınızı güvenli bir şekilde elinize ulaştıracaklardır.