NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Horoz Adana Evden Eve Taşımacılık
Şehir Adana
Yetkili Nazar Adana Evden Eve Taşımacılık
Telefon

05492524422

05492524422

Adres Yurt Mah.71377 SK. Eren Apt. altı zemin kat daire Çukurova
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Horoz Nakliyat firması olarak sektörde uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. 25 Yıldır taşımacılık sektöründe her zaman müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve daha iyi taşıma çözümleri üretmek için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti göstermekteyiz.

Her zaman taşımacılık işimizi doğru, dürüst, kaliteli ve güvenilir çalışmaların bir arada oluşturarak müşterilerimize nakliye hizmeti verdik. Bir müşteri bin müşteriyi getirir deyimimiz ile her hizmet vermiş olduğumuz iş alanında referans kalitemizi arttırmaya yönelik çalışmalar yapmayı hiçbir zaman unutmadık. Çıkmış olduğumuz bu serüvende bir çok kurum, özel şirketlerin ilk tercihleri arasında Horoz Nakliyat firması yerini almıştır. İşini yapmış olduğumuz kişiler, taşımış olduğumuz binlerce kurum, şirketin göndereceği yeni müşteriler ile çalışma potansiyelimizi her zaman koruyarak müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir taşımacılık şirketiyiz.

Horoz Nakliye Olarak Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar battaniye ve iplerle sarılıp paketlenir. Ambalajlı olarak kamyona yüklenir. Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki battaniye ve ipler çözülüp alınır.

Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, bombeli camlı vitrinler kartonlara sarılıp iple bağlanır. Yatak odası gardıropları da monte ettikten sonra kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile kamyonda çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır. Gidilecek yeni evde tekrar mobilyaların montajı yapılır.

Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır. Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce battaniyelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.

Günler geçtikçe siz değerli müşterilerimizin değerleri bizler de daha da fazla artarak çoğalmaktadır. siz müşterilerimizi bizler için her zaman önemli olmuşsunuzdur.

2 Adet Yorum Var, Horoz Adana Evden Eve Taşımacılık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Horoz Adana Evden Eve Taşımacılık   05-02-2020

Evimi Horoz Evden Eve Nakliyat ile taşıdım. Eşyalara gösterdikleri özen beni çok mutlu etti. Personeller de işlerini bilen ve iyi yapan insanlar. Aldığım hizmetlerden gayet memnun kaldığımı belirtmeliyim. Taşınacak olan herkese tavsiye ederim.


Horoz Adana Evden Eve Taşımacılık   05-02-2020

Horoz Adana Evden Eve Taşımacılık ile yeni evime taşındım. Bu firmayı tercih ederek en doğrusunu yaptım. Eşyalarım kusursuz bir şekilde elime ulaştı. Sizlere de bu firmayı önermek istiyorum. Eşyalarımda bir çizik bile oluşmadan elime ulaştılar. Sizlere teşekkürlerimi iletiyorum.