NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Huzur Karadeniz Nakliyat
Şehir Trabzon
Yetkili Huzur Karadeniz Nakliyat
Telefon

0532 734 53 36

0532 734 53 36

Adres Merkez/Trabzon
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Huzur Karadeniz Nakliyat kuruluş gününden bugüne dek hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı anlayışıyla hareket ederek nakliyat sektöründe çağın getirilerine uygun, çözüm odaklı yaklaşımları ile hizmet kalitesini sürekli olarak arttıran kurumsal bir firmadır.

Firmamız nakliyat ve taşımacılık sektöründe gerekli olan ilgili belgelerini eksiksiz olarak bünyesinde barındırmaktadır. Modern araç filosu ile en küçük ofisten başlayarak büyük ölçekli fabrika taşımacılığına kadar hizmet verebilecek farklı tür ve ebatlarda kamyonet, kamyon ve TIR cinsi araçlarla profesyonel hizmeti sektöründe öncü şekilde vermektedir.

Araç filosunda görev alan şoförlerden başlayan, taşıma personeli, asansör operatörü, taşıma eksperi ve sigorta personeli, kesintisiz hizmet içi eğitime alınarak çağın gerektirdiği modern donanım ve teçhizata ilave olarak iş güvenliği ve profesyonel nakliyat konularında yeterli bilgi ve deneyime sahip kişilerden oluşmaktadır.

Kurumsal kimliğimizde barındırdığımız birçok özelliğin yanında, eşya taşıma hizmetinde müşterilerinin güven ve huzuru firmamız açısından son derece önem arz etmektedir. Mevcut sektördeki birçok firmanın aksine firmamız, hizmet kalitesi ve yenilikçi anlayışını korumakta siz müşterilerimize her açıdan uygun nakliye hizmetini sunabilmek için sirkülasyona ayak uydurmaktadır. Müşterilerimizin kıymetli malzeme ve eşyalarını yıllardır aynı hizmet anlayışı ile huzur ve güven içerisinde taşımanın ve yüzlerce memnun müşteriye sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Firmamız Trabzon evden eve nakliyat alanında diğer nakliyat firmaları arasından kendini üstün kalite hizmetleri ile soyutlamayı başarmış ve Trabzon nakliyat alanında kendini kanıtlamıştır. Huzur Karadeniz Nakliyat firması olarak sizlere Trabzon ev taşıma alanında üstün kalite hizmetler vermeye devam ediyor, memnuniyetinizi yüksekte tutmayı başarıyoruz. Hemen bize ulaşın ve sizler de en iyi hizmetleri almaya başlayın.

1 Adet Yorum Var, Huzur Karadeniz Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Huzur Karadeniz Nakliyat   17-10-2019

Bu firma bizlerle yakından ilgilenerek nakliyat eylemeni gerçekleştirdiler. Gönül rahatıyla güvenebileceğim tek firma oldu. Sizlerinde eşyalarım benim için önemli nitelikler taşıyor diyorsanız ve bir firmaya emanet etmek için araştırmalar yapıyorsanız doğru adrestesiniz. Bana güvenini çünkü içim yeterince rahat bir şekilde sizlere öneriyorum.