NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Iğdır Evden Eve Nakliyat
Şehir Iğdır
Yetkili Iğdır Evden Eve Nakliyat
Telefon

0538 573 01 66

0538 573 01 66

Adres Karaağaç Mah, Pazar Sokak, Karadeniz Apt, No:4 Kat:1 Merkez/IĞDIR
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Hakkımızda

Nakliyat sektöründe evden eve nakliyat hizmetine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır ve Iğdır evden eve nakliyat olarak kendi sektörümüzde uzun yıllardır hizmet vermekte ve müşterilerimizin memnun olmasını sağlamaktayız. Hakkımızda söylenebilecek en önemli şeyler arasında hizmet kalitemizin yüksek olması ve müşterilerimiz için son teknolojiyi kullanıyor olmamız ile sorun yaşamayacakları bir şekilde taşınma olayı gerçekleştirmelerini sağlamakta olduğumuz bulunmaktadır. İşini severek yapan deneyimli bir ekip ile çalışmakta müşterilerimize her zaman güler yüzlü olarak hizmet sunmaktayız. Ekibimizin deneyimli olmasının yanında düzenli olarak eğitimler vermekte ve hizmet kalitemizi her zaman daha ileri taşımaktayız. Evden eve nakliyat hizmeti yanında ofis taşımacılığı hizmetini de vermekte ve işimizi hızla yapmamız sayesinde evini ve ofisini taşıyan kişilerin bunun uzun sürmesinden dolayı bir aksama yaşamalarının önüne geçmekteyiz.

Sigortalı Nakliyat Nedir?

Taşınması gereken kişiler için en büyük endişenin eşyalarının zarar görmesi ihtimali olduğu bilinmektedir. Müşterilerimizi bu endişeden kurtarmak ve içlerinin rahat olacağı bir taşınma olayı gerçekleşmesi için ambalajlama ve paketleme özenle yapılmakta ve son model geniş araçlarımızın içleri süngerle kaplanmaktadır. Bu önlemleri almakla yetinmeyerek sigortalı nakliyat hizmetini de veriyor ve bu şekilde eşyalarınızın alınan bütün önlemlere karşın istenmeyen hasarlar olması durumunda bunun sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlıyoruz. Iğdır evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın gerçek değerinden sigortalanmasını sağlıyoruz. Şehir içinde ve şehir dışına taşınmalarınız sırasında kaliteden ödün vermeden hizmet veriyor olmamız sayesinde taşınmak artık müşterilerimiz için endişe verico olmaktan çıkmaktadır.

1 Adet Yorum Var, Iğdır Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Iğdır Evden Eve Nakliyat   17-10-2019

Evden Eve Nakliyat Firmalar arasında en güvenli adres burası olduğuna karar verdim. İşini temiz bir şekilde yapan bu firma müşterilerle ilgilenmeyi de unutmuyorlar. sizlerde güvenli bir adres arıyorsanız ve bulamıyorsanız bu siteyi sizlere önereyim. Sizde sorun yaşamamak için yardımcı olayım. Bir sonraki mutlu olan insan neden siz olmayasınız.