NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Iğdır Kösedağ Nakliyat
Şehir Iğdır
Yetkili Iğdır Kösedağ Nakliyat
Telefon

0 352 336 1303

0 352 336 1303

Adres küçükmustafa mah taşkılıç cad caddeno 4/D
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ev, iş yeri, büro ve atölye gibi taşınması istenilen her türlü ortamdaki eşyaların taşınması için nakliye hizmeti veren firmamız Iğdır geneli ve tüm Türkiye geneline hizmet vermektedir. Iğdır evden eve taşıma hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimiz için uygun fiyat ve kaliteli taşımacılık hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Taşıma işi ilk noktadan eşyaların araca yüklenmesi ile başlar ve yeni yerine ulaşıp eşyaların teslim edilmesiyle sona erer.

Iğdır içi veya Iğdır dışına yapılacak nakliye işlerinizde firmamızı tercih edebilirsiniz. Başka yerlerden Iğdır iline yapılacak nakliye işlemleri için de firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Iğdır için uygun fiyat ve sigortalı nakliye hizmetlerinde öncü olan firmamızın verdiği taşıma hizmeti oldukça kalitelidir. Taşınması düşünülen her türlü eşyanın sigortalı olarak nakledilmesi için Iğdır evden eve nakliyat firmamızın uzman personeli sizlerin hizmetindedir. En hızlı biçimde eşyaların taşınması, hasarsız nakliyat, uygun araçla taşıma, uygun fiyat, uzman personel gibi bir nakliye firmasında aranan her türlü özelliği barındıran firmamızı tercih ettiğiniz için asla pişman olmazsınız. Nakliye işinin ne kadar dikkat gerektiren bir iş olduğunun bilincinde olduğunu yaptığı her taşıma işinde gösteren firmamızın verdiği taşıma işinin sonucunda müşteri memnuniyeti en üst seviyede olmaktadır. Siz de mutlu müşterilerimiz arasındaki yerinizi almak istiyorsanız firmamızın ücretsiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz. Keşif hizmetimizde taşınacak eşyalar hakkında ön bilgi, eksper çalışması şeklinde yapılmaktadır.

2 Adet Yorum Var, Iğdır Kösedağ Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Iğdır Kösedağ Nakliyat   21-10-2019

Iğdır içinde nakliyat hizmeti alabileceğiniz firmalardan. Şehirler arası nakliyat hizmetlerinin de olduğunu biliyorum. Şehir içi nakliyat alanında profesyonel bir şekilde hareket edebilmeleriyle tanınıyor. Sizlere de tavsiye ederim. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adresinize ulaştırırlar.


Iğdır Kösedağ Nakliyat   05-02-2020

Eşyalarım güvenli bir şekilde yeni adresine kavuşturan Iğdır Kösedağ Nakliyat firmasına teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Uygun fiyat ile kaliteli hizmet almamı sağladılar. Eşyalarım benim için önemli nitelikler taşımasından dolayı bir firmayı tercih edemiyordum. Bu firmayı keşfettikten sonra ilk tercih burası oldu. Sizlerde bu firmadan hizmet alabilirsiniz.