NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Iğdır Nakliyat
Şehir Iğdır
Yetkili Iğdır Nakliyat
Telefon

0 545 722 11 36

0 545 722 11 36

Adres Iğdır Merkez
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

aşımacılık sektörünün liderliğini üstlenen Iğdır nakliye firmaları, her türlü yükü taşıyabilecek kapasiteye sahiptir. Özellikle de şirketlerde, ofislerde e daireler bulunan eşyalar profesyonel ekipler tarafından paketlenmekte ve araçlara yüklenmektedir. Gerek taşıma gerekse sevkiyat sırasında yüklerin zarar görmemesi için her türlü önlem alınmaktadır.

Iğdır nakliye firmaları, Türkiye’nin 81 iline araç desteği sunmaktadır. Ankaraİzmir ve Eskişehir gibi illere de haftalık olarak sevkiyatlar düzenlenmektedir. Firmamız bünyesinde var olan kamyon ve kamyonet gibi araçlar taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamaktadır.

Iğdır Evden Eve Nakliyat

Iğdır nakliye firmaları, 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi dairelerde bulunan eşyaları tek bir seferde yeni adreslere ulaştırmaktadır. Tüm mobilyalar, raf sistemleri ve koltuk takımları uzman marangoz ustaları tarafından sökülmektedir. Ayrıca sökülen parçaların her biri özenle paketlenmekle beraber mutfak araç gereçleri içinde kutulama desteği sunulmaktadır. Iğdır evden eve nakliyat firmamız, asansörlü taşımacılık noktasında da her türlü desteği sunmaktadır. Yüksek katlı binalarda yer alan daireler için kurulan asansör sistemleri sayesinde taşıma işlemleri daha pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmamız asansörlü nakliye hizmetlerini de makul rakamlar ile vermektedir. Tüm eşyalar paketlenmekte, araca yüklenmekte ve monte edilmektedir. Bahsi geçen işçilikler için ek bir ücret talep edilmesi de söz konusu değildir.

Iğdır Nakliyat

Sektörün beklentilerini karşılayan Iğdır nakliye firmaları, ofis ve şirket taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Kurumsal nakliyat hizmetleri sadece kapalı kasa araçlar ile verilmekle beraber müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunulmaktadır. Ayrıca taşınacak olan tüm eşyalar anlaşmalı olduğumuz kasko acenteleri tarafından sigortalanmaktadır. Bu sayede herhangi bir maddi kaybın yaşanması riski ortadan kaldırılmaktadır. Iğdır evden eve nakliyat firmamız, parça eşya taşımacılığı veya 1+0 daire taşımacılığı noktasında da her türlü desteği sunmaktadır. Eşya sayısının az olması halinde küçük kamyonetler devreye girmekte ve nakliye maliyetleri düşürülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları