NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

İnanır Nakliyat
Şehir Gaziantep
Yetkili İnanır Nakliyat
Telefon

0543 344 58 88

0543 344 58 88

Adres Çukur mah. Hakim mehmet uygun cad. Raife Özen İş Hanı Kat:2 No:201 Şehitkamil/Gaziantep
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

İnanır Nakliyat Gaziantep Evden eve taşımacılık 1995 senesinde kuruldu İnanır evden eve taşımacılık. Nakliye faaliyetlerimize başladığımız bu güne kadar bir çok vatandaşımızın Gaziantep taşımacılık işlemini gerçekleştirmiştir. Hizmet ve kalitesi her geçen yıl artan firmamız gelişen teknolojiyi de yakından takip etmeyi unutmamıştır. hem hizmet kalitesi hem de müşteri memnuniyeti konusunda amaçlanan konuma gelmiştir.

 

Şuanda geldiğimiz konum, şehir içinde ve şehirler arasında Gaziantep evden eve taşıma hizmetini en güzel şekilde yerine getirmek için uzman kadro ve profesyonel taşıma araçları ile eşyalarda olabilecek zarar en az seviyeye indirmiştir. İlerleyen yıllar içeresinde eşya taşınmasının en uygun şekilde yapılması için gerekli olan araç ve araç donanımları temin edilmiştir. Yollarda rahat ilerleyebilecek araçlar şehirler arasında sorunsuz olarak evden eve taşıma işlemini yapabilecek vasıtalarımız şirketimizde mevcuttur. Bizi güvenle terci edebilir. Eşyalarınız bıraktığınız gibi yeni evinizde bulursunuz.

1 Adet Yorum Var, İnanır Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

İnanır Nakliyat   17-10-2019

Yılların verdiği kaliteli hizmet anlayışına sahip bu firmayı önerebilirim sizlere. Sizlerde kaliteli bir sektör üzerinden eşyalarınızı emanet etmek istiyorsanız bana güvenin ki bende sizler gibi güven problemi yaşıyordum. Bu firmayla tanıştıktan sonra bütün ön yargım gitti. Sizlerde eşyalarınızı emanet edebileceğiniz bu firmayı kaçırmayın. Ben yeni evime kavuştum sıra sizde.