NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

İstanbul Jet Express Nakliyat
Şehir İstanbul
Yetkili İstanbul Jet Express Nakliyat
Telefon

0533 093 99 52

0533 093 99 52

Adres İçerenköy Mahallelesi, Emniyet Sokak, İkizler Apartmanı, No:4 Ataşehir/İstanbul
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı
İstanbul Jet Express evden eve nakliyat firması olarak bünyesinde bulundurduğu geniş araç filosu ve uzman kadrosuyla Kars ilinde hizmet veren firmaların başında gelmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız kısa bir süre içinde sektörün lider firmaları arasına adanı yazdırmayı başarmıştır. Firmamız verdiği her taşıma hizmetinde eşyalarınızı personellerimiz tarafından daha önce özenle hazırlanan sigorta poliçesini size teslim etmeden hizmet vermemektedir. Çünkü taşıdığımız şeyin sadece eşya olamadığı bilincindeyiz. Müşterilerimizin eşyaları kendileri için ne kadar önemli ise bizim içinde aynı derecede önemli ve değerlidir.
Verdiğimiz hizmet kalitesini artırmak için her gün kendimizi geliştirmekte ve var gücümüzle çalışmaktayız. Teknolojinin gerektirdiği her yeniliğe açık olan firmamız gün geçtikçe müşterilerimize sunduğu avantajlarla müşterinin kalbini kazanmasını bilmiştir.
VİZYONUMUZ
Uzman ve güler yüzlü kadromuzla her gün gelişen İstanbul Jet Express  evden eve nakliye firması olarak akılı ve pratik çözümlerle siz değerli müşterilerimizin taleplerine en kısa zaman zamanda cevap vermektir.
MİSYONUMUZ
İnsana insan olduğu için değer veren personelimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak değerli müşterilerimize elimizden geldiğinin daha fazlasını vererek müşteri veya para kazanmak değil de insan ve dost kazanmaktır.
Firmamız ile sizlerde İstanbul Jet Express evden eve nakliyat alanında profesyonel bir şekilde hizmetler alabilir ve eşyalarınızın alındığı gibi bırakıldığı bir hizmetten memnun kalarak ayrılabilirsiniz. Firmamız uzun yılların tecrübesi ile sizlerin hizmetine çıkarak baştan sona profesyonellik ile geçip giden hizmetleri sizlere sunar. Sizler de bu süreçte kaliteli hizmetler almanın keyfini yaşarsınız. Hemen bize ulaşın ve firmamız güvencesi ile eşyalarınızı taşıyın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları