NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

İstanbul Marmara Nakliyat
Şehir İstanbul
Yetkili İstanbul Marmara Nakliyat
Telefon

0532 790 90 93

0532 790 90 93

Adres İstanbul
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Marmara Nakliyat olarak evden eve nakliyat konusunda büyük bir birikim ve geçmişe sahibiz. Firmamız sektörde en iyi hizmeti sunabilmek için her zaman iyi yönde gelişimlere kendini açık tutmaktadır. Kurusuz bir hizmet için gerekli olan bütün donanımlara sahip olan firmamız, taşıma ve depolama yetki belgelerine de sahiptir. Evden eve nakliyat hizmetinin ne kadar hassas olduğunu biliyor ve aynı hassasiyetle yaklaşıyoruz.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın keşfini önceden yapabiliyor ve ona göre ön hazırlık yapabiliyoruz. Ön hazırlığı yapılan bir nakliyat hizmeti sorunsuz bie şekilde sonuçlanır. Hem fiyatın netleştirilmesi hem de ön hazırlığın yapılabilmesi için ekspertiz hizmeti önemli.

Eşya taşımacılığında en önemli hususlardan biri ambalajlamadır. Eşyaların taşınma esnasında alabilecekleri darbelere karşı korunması gereklidir. Bu durumda iyi bir ambalajlama yapılmalıdır. Firmamız bu konuda çeşitli ambalaj ürünleri kullanmaktadır. Aynı zamanda personellerimiz ambalaj konusunda uzmandır. Hassas ve antika ambalajı konudularında Türkiye geneli tercih edilen bir firmayız.

Marangoz son derece önemlidir. Mobilyaların söküm kurulumu için yönlendirdiğimiz marangozlarımız sertifika sahibidir. Mobilyalarınızın türüne ve markasına göre özel marangozlar yönelndiriyoruz.

Küçük eşya ve kırılacak eşyaların toparlanması bizim tarafımızdan hijyenik koşullar altında yapılmaktadır. Kullandığımız ürünler size özel ve tek seferliktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları