NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

İstanbul Tuzcuoğlu Nakliyat
Şehir İstanbul
Yetkili İstanbul Tuzcuoğlu Nakliyat
Telefon

0216 384 2777

0216 384 2777

Adres Kozyatağı - İstanbul / Türkiye
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Taşımacılık kapsamında 1893’ten bu güne hizmet sunduğumuz süre içerisinde sayısız birey, şirket ve de kamu teşekkülüne taşıma işi yapmış olan Tuzcuoğlu Nakliyat, söz konusu alanda önde gelen nakliyat firmaları içinde bulunmaktadır.

Müşterilerine yüksek standartlarda ve ayrıca güvenilir taşımacılık sunan Tuzcuoğlu Nakliyat, evveliyatından bu zamana güçlü referanslar sahibi olmuştur.

Tuzcuoğlu Nakliyat kurumsal özelllikleri, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat faaliyet alanında kullandığı 22 tane 6 tekerli ve 38 adet büyük ölçekte nakliye kamyonu, bölgesel asansörlü evden eve nakliyat alanında faydanıza sunduğu 3 farklı taşıma asansörü aracı, eşya depolama hizmetleri amaçlı 2750 metrekare iç bölümü bulunan, güvenlikli deposu ile ayrıca nakledilecek her bir yük ve eşyaya uygun seçilmiş paketleme malzemeleri deposundan meydana gelmektedir. Bununla birlikte kurumumuzun, müşterilerinin eşya nakliyesi istemlerine ayrıntılı çözümler sunabilme hedefiyle görevlendirdiği, her biri kendi sınıfında eğitimli ve tecrübeli çalışan ekibi bulunmaktadır.

“Güvenli Taşımacılığın Adresi” savsözüyle, müşterilerine bir vaat veren şirketimiz, onların isteklerinin ekonomik, kaliteli, emniyetli bir biçimde ve doğru zamanda karşılanmasını asıl hareket tarzı bilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları