NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

İzmir Alpler Nakliyat
Şehir İzmir
Yetkili İzmir Alpler Nakliyat
Telefon

0530 528 56 15

0530 528 56 15

Adres Alija İzzet Begoviç Caddesi No.34/H Bayraklı/İZMİR İzmir / TÜRKİYE
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

İzmir’ de 1999 Mayıs ayında kurulan yaklaşık 15 yıldır saygın bir geçmişe sahip olan firmamız ALPLER Evden Eve Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi siz değerli müşterilerimizden aldığı güven ve tavsiyelerle konumunu her geçen gün daha üst seviyelere taşımaya devam ediyor.

Çalışanlarımız size en iyi hizmeti verebilmek konusunda sürekli aktif bir çalışma içerisinde bulunmakta olup tam bir profesyonellik, disiplin içerisinde ve yılların deneyimiyle görevlerini en iyi şekilde sürdürmektedirler.

Personelimiz işi konusunda son derece uzman olup kendilerine tahsis olunan ekipmanlarla montaj işlemlerinizi profesyonelce yapmaktadırlar.

Çalışanlarımız ALPLER Evden Eve Nakliyat Ltd Şti’ nin özel personel kıyafetleriyle görevini icra eden, kendi bünyemizdeki elemanlardır. Firma olarak taşıdığımız eşyaya göstermiş olduğumuz hassasiyet en üst seviyede olup, siz de çalışma şeklini gördükten sonra bize hak vereceksiniz.

Öncelikle bir evin nakliyat ücretini, eşyayı yerinde görüp ona göre fiyatlandırıyoruz, bu iki tarafında mağdur olmaması için en doğru yoldur.

( İstisna olarak gelinmeyecek, görülemeyecek bir durum olursa karşılıklı birebir görüşme yapmamız gerekmektedir ).

 

Firmamız kalitesi ile sizlerin sorunsuz bir şekilde hizmet almasını, hizmet alırken memnuniyetini sağlamayı iyi bilmektedir. Alpler Nakliyat firması her geçen gün kalitesine kalite katarak sizlerin eşyalarını sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine taşınmasını sağlıyor. Sizler de firmamız iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak İzmir evden eve nakliyat alanında profesyonel nakliyat desteği alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları