NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

İzmir Atasun Evden Eve Nakliyat
Şehir İzmir
Yetkili İzmir Atasun Nakliyat
Telefon

0532 765 25 21

0532 765 25 21

Adres Mehmet Akif Caddesi Numara: 23 Kat:3 Daire:5 İnkilap Mahallesi Şirinyer, 35380 Buca/İzmir
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

İzmir Nakliyat sektöründe yıldızı sürekli şekilde parlayan Atasun nakliyat, evden eve nakliye ve ofis taşıma işlerinizde size sorunsuz şekilde hizmet verebilmek için bu sektöre adım atmıştır. Eşya taşıma ve ofis taşıma olmak üzere bir çok nakliye alanında sorun olduğunu fark eden firmamız, size sorunsuz şekilde hizmet sunak için kurulmuştur. İnsanlar artık nakliye sektöründe çaresiz hale getirilmiştir. Biz bu algıyı yıkmak için bu sektöre girdik ve zamanla yaptığımız kaliteli işlerle insanların kalbinde taht kurduk. Biliyoruz ki, iyi yapılan her işin ve emeğin bir ödülü olur. Bizimde ödülümüzü halkımız verdi. Nakliyat sektöründe başta İzmir, İstanbul Ankara ve Bursa olmak üzere tüm illerimizde zirveye oturduk.

Atasun nakliyat şirketi, ofis ve ev taşıma işlerinizde organizeli iş yapar. Taşıma gününden önce ekspertiz ev veya iş yerinizi inceler. Sizlerle anlaşma yapılan şartlara uyarak sözleşmede belirtilen gün ve saatte adreste olur. Taşıma günü ambalaj malzemesi, uygun boyutta aracı, yeterli elemanı ve binanıza kurulabilen taşıma asansörüyle adresinizde olur. Tedbiri elden bırakmayan firmamız uzman ve profesyonel kadrolarla devamlı işinizin takibini yapar. İzmir nakliyat firması ile evden eve nakliyat ve şehirler arası parça eşya taşıma işleriniz uygun rakamlarla kaliteli olarak yapılır.

 

Sizler de hızlı bir şekilde 7 gün 24 saat açık olan gsm numaralarımızdan bizlere ulaşın ve İzmir evden eve nakliyat alanında bu vakte kadar görmüş olduğunuz en profesyonel nakliyat hizmetini alın. Firmamız kalitesine kalite katarak, sizlerin memnun kalacağı şekilde hizmetler vermeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları