NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

İzmir Çakıroğlu Nakliyat
Şehir İzmir
Yetkili İzmir Çakıroğlu Nakliyat
Telefon

0 541 851 2831

0 541 851 2831

Adres 679/10 sk. No:1 Kat-1 D:3 Buca/İzmir
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Profesyonel evden eve nakliyat sistemiyle çalışma hayatına başladığımız doksanlı yıllardan bugüne kadar edindiğimiz tecrübeler bizi müşteri odaklı çözümler üretmeye teşvik etti.

Geride bıraktığımız 20 yılın her bir günü şirketimize ayrı ayrı değerler kattı. Bugün Çakıroğlu Nakliyat başarıya odaklanmış, kaliteli hizmetten başka bir alternatif düşünmeyen, çevreye ve insana saygılı, Türk insanının yaşam kalitesini yükseltmek için çalışan; güven, estetik ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirmeyi amaç edinen, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir yapılanma ile çalışıyor ve hizmet veriyorsa; bunda Çakıroğlu Nakliyat ailesinin her çalışanının büyük emeği vardır. Çakıroğlu Nakliyat hizmet vermeye başladığı günden bugüne kadar müşteri desteğiyle yapmış olduğu yeniliklerle nakliyat sektöründe daima örnek ve öncü firma olarak anılmıştır.

 

Firmamız personelleri ile birlikte uzun yıllardan beri üstün kalite hizmet vermeyi hedefleyen, İzmir evden eve nakliyat alanında harikalar yaratmaya devam eden köklü bir İzmir nakliyat firması özelliği taşımaktadır. Firmamız ile alacağınız hizmetlerde personellerimizin sizlere karşı saygı ve samimiyet ile yaklaştığını, eşyalarınıza ise dikkatle yaklaştığını göreceksiniz. Bu tarz hizmet anlayışımız sayesinde de her geçen gün İzmir nakliyat alanında ün salmayı başardık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları