NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

İzmir Mavi Ege Nakliyat
Şehir İzmir
Yetkili İzmir Mavi Ege Nakliyat
Telefon

0532 783 64 63

0532 783 64 63

Adres Bahçelievler Mahallesi, Rüştü Sardağ Cd. 21/A, 35600 Karşıyaka/İzmir
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Biz misyonumuzu oluştururken taşınmanın tarihini inceledik. Gördük ki insanlık var olduğundan beri, iklim, çevre, felaket, deprem, savaş, kıtlık veya başka olumsuz ya da olumlu neden ile daima bir taşınma halindedir. Belki istisnalar olabilir fakat edindiğimiz izlenim şu ki, bir yerden başka bir yere taşınanlar yeni bir umudun arkasına düşenlerdir. Bizim misyonumuz o umuda ulaşmasına katkı sunmaktır. O umuda varmasına aracılık etmektir. O umudu paylaşabilmektir.

 

Bizim vizyonumuz, binlerce yıllık nakliyat geçmişi ile belki binlerce yıl daha sürece taşınma geleceğini bugün, şu an en güçlü, en rahat, hatta estetik bir nezaket için de hoş ve keyifli yapabilmektir. Bunun için gerekli personel, teknik kadro, teknik araç ve donanıma sahibiz ve bu olanağımızı başarılı hizmete dönüştürme vizyonunu da oluşturduk. Her taşınma için de gelecek vizyonu daha iyisini yaşama isteği taşır. Biz de daima daha iyi bir yolculuk için yeniden, yeniden hazırlık yapıyor, sürekli yenileniyoruz.

 

Firmamız İzmir evden eve nakliyat alanında sizlere en iyi şekilde verebilmek için çeşitli taşımacılık sistemlerini bünyesine dahil etmiş, alanında uzman personeller ile birlikte hizmet vererek sizlerin bu süreçlerde en iyi şekilde hizmet alması için çabalamıştır. Firma olarak verdiğimiz hizmetlerimiz de ilk olarak eşya güvenliğini maksimum seviyeye çıkartıyor, sonrasında eşyalarınıza özel aracımıza yerleştiriyoruz. Her dakikasında dikkatlice hareket eden personellerimiz ile birlikte de eşyalarınız yeni adresinize taşınıyor. Hemen bize ulaşın ve üstün kalite İzmir nakliyat hizmetleri alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları