NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

İzmir My Nakliyat
Şehir İzmir
Yetkili İzmir My Nakliyat
Telefon

05534162595

05534162595

Adres Seyhan, 630/1. Sk. No:35 35380 Buca/İzmir
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

İzmir Nakliyat ve Nakliye Sektöründe yıllarca çalıştıktan sonra, İzmir Evden Eve Nakliye ve İzmir Şehirler arası Nakliyat Konusunda Firmaların Eksik, Düzenli, Güvenilir, Profesyonel olmadığına tanık olan, Mustafa YILDIZ “Bu Hizmetten Daha İyisini Hak ediyor İnsanlar” diyerek, İzmir de MY Nakliyatı Kurdu,Yıl 2001’de Bir Kamyon İle Başladığı Bu Yolda Şimdiyse 20’den fazla kamyon ve yaklaşık 66 profesyonel Taşıma ve deneyimli personeliyle 2001’den beri İzmir Başta Olmak Üzere Tüm Türkiye’de Evden eve Taşımacılık,Şehirler arası Nakliyat, Şehir içi Nakliyat, Parça Yük Taşımacılığı Özel Eşya (Antika ve Piyano ) Taşımacılığı Hizmeti Veriyor ve Hepsi sizin gibi sadık müşterilerimiz Sayesinde.

2001’den bu yana, My Nakliyat , mükemmellik ve müşteri memnuniyeti için çalışıyor. Her geçen gün, müşterilerimize mümkün olan en az stresle evlerini ofislerini taşıma konusunda zorluklarını başarmalarına yardımcı olmak için çok uzun bir geleneğe devam ediyoruz; eşyalarınızı evler arasında oldukları sırada güvenli bir şekilde taşımak; ve süreçte kaçınılmaz olan sayısız detay ve engellerle başa çıkıyoruz.

 

Firmamız profesyonelliği ile en iyi şekilde hizmet vermeye odaklanmış, her geçen gün artan bir kaliteye sahip olan İzmir nakliyat firmasıdır. İzmir evden eve nakliyat alanında vermiş olduğu hizmet ile sizlerin takdirini kazanmış olan My Nakliyat, uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimi ile sizlerle çalışmaktadır. İzmir evden eve nakliyat süreçlerinde sorunsuz hizmet alabileceğiniz firmamız, sizin menfaatleri uğrunda çalışmaya, kendini geliştirmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları