NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

İzmir Tektaş Nakliyat
Şehir İzmir
Yetkili İzmir Tektaş Nakliyat
Telefon

0 532 316 26 94

0 532 316 26 94

Adres 1875 sk. No:5/1-A Karşıyaka / İZMİR (Karşıyaka Adliye Arkası)
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Şirketimiz, evden eve nakliyat konusundaki yeterli tecrübeye sahip olan yenilikçi bir düşünceyle İsmet SOYSAL ve ailesi tarafından 1996 yılında TEK-TAŞ Evden eve nakliye Turizm İnş. Ltd şti. olarak kurulmuştur.
Her geçen gün kendini daha da yenilemek ve büyümek amacıyla 1996 yılından bu güne müşterilerine daha iyi hizmet vererek bilgi akışının hızlanmasını sağlamıştır.
Sektörde lider olmamızı, müşteri odaklı, titiz, prensipli, ahlaklı ve profesyonel çalışma tarzını seçmemize borçluyuz.
Dünyada globalleşmenin sonucu artan lojistik evden eve nakliyat taleplerini karşılamak üzere sektördeki yeniliklerin takipçisi olduk. Her türlü teknolojik yeniliği sektörde ilk uygulayanı olduk.

 

Firmamızın profesyonellik alanı olan İzmir evden eve nakliyat alanında, firma olarak her geçen gün yenilenmeyi, her geçen gün daha üstün kaliteyi sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz. İzmir nakliyat firmaları tarafından örnek alınarak bakılan, uygun fiyat politikamız ve üstün kalite hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizin sorunsuz bir şekilde hizmet almasını sağlıyoruz. Firmamız uzman personelleri ile hizmetinize çıkar ve sizleri bu süreçlerden en kolay bir şekilde atlatmanızı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları