NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kahramanmaraş Kartal Nakliyat
Şehir K. Maraş
Yetkili Kartal Nakliyat
Telefon

0 542 493 26 28

0 542 493 26 28

Adres Hayrullah mahallesi Malik Ejder Caddesi Yörünge Apt. Altı 18/B Onikişubat K.Maraş
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kartal Taşıma, 1997 yılında evden eve nakliye sektöründe faaliyetlerine başlamış olan, günümüzün en köklü ve en güvenilir taşımacılık firmasıdır. Kalitenin profesyonellik ve memnuniyet odaklı olduğunun, yılların getirdiği tecrübe ile, farkında olarak hareket eden firmamızda %100 müşteri memnuniyetine dayalı çalışmanın yolları araştırılarak her geçen gün sizlere daha profesyonel bir hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir.

19 koca yılı, mutlu müşteriler ile geride bırakan Kartal Nakliyat firmamız, teknolojik gelişimlerin takibinin yanı sıra güvenliği ve güvenirliği de ön planda tutarak eşya taşıma esnasında, öncesinde ve sonrasında siz ve eşyalarınız için gerekli tüm planlamaları yaparak hareket eder. Yapılan planlama ile nakliyat işleminin her aşamasında yetişmiş – uzman kadromuz sayesinde belirlenen zamanda ve belirlenen yere teslimatı gerçekleştirir.

7 / 24 kesintisiz ve eksiksiz hizmet anlayışıyla yoluna devam eden firmamız, başta Kahramanmaraş evden eve nakliye olmak üzere Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ev taşımacılığı işini yapmaktadır. Bu iş için gerekli olan araçlar teknolojiye uygundur.

 

Firmamız ile Kahramanmaraş evden eve nakliyat hizmetleri almanın avantajları arasında, eşyalarınızın yüksek güvenlik önlemleri ile yeni adreslerinize taşınması olduğu için, her geçen gün firmamızın bu hizmetleri ün salmaya devam ediyor. Firmamız kuruluş amacı olarak, üstün kalite hizmetleri en uygun fiyatlara vermeyi görmüştür. O günden bu yana değişen tek şey verilen hizmetlerin daha da kaliteli hale gelmesi olmuştur. Sizler de hemen firmamıza ulaşın ve profesyonel bir şekilde hizmet alın.

2 Adet Yorum Var, Kahramanmaraş Kartal Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kahramanmaraş Kartal Nakliyat   17-10-2019

Sizlere bu sektör üzerinden mutlu ayrılmanızı önerebilirim. İlk başlarda benimde korkularım vardı acaba eşyalarım zarar görür veya eşyalarım elime bıraktığım gibi ulaşmazsa diye düşünüyordum. Ama bu firmayla tanışana kadar bütün sorunlarımı ortadan kaldırdılar. Sizlerde eşyalarınıza güvenli insanlara emanet etmek istiyorsanız doğru adreste olduğunuza emin olun.


Kahramanmaraş Kartal Nakliyat   05-02-2020

Bu firma ile hizmet aldığım için çok keyifliyim. Eşyalarımın güvenliği konusunda içimde hiç bir şüphe yoktu. Kaliteli hizmetler verdiğini çevremden duymuştum. Kendimde görüp bunun doğru olduğunu anladım. Verilen hizmetler için firma çalışanlarına çok teşekkür ederim. Kahramanmaraş Kartal Nakliyat firması olduğu süre bu firma tek tercihim olacaktır.