Karaman Karagülüm Nakliyat
Şehir Karaman
Yetkili Karaman Karagülüm Nakliyat
Telefon

0546 785 65 23

0546 785 65 23

Adres Hacı Celal Mah. Kemal Kaynaş Cd. 120/B Karaman Merkez (Perşembe Pazarı İçi Şok Market Yanı)
Email bilgi@karagulumnakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Karaman evden eve nakliyat, nakliye olarak 2015 yılından bu yana ev eşyası nakliyat hizmeti yapmaktayız. Karaman merkezli olan firmamız, tüm ülkede evden eve nakliyat, nakliye hizmetini uzman ekiplerle, ambalajlı, sigortalı şekilde gerçekleştirmektedir.

Sektöründe müşterilerine beklentilerinin üstünde etkin ve teknolojik çözümler sunan firmamız, yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturmuş olduğumuz kurumsal yapımızla sektörün önde gelen lider kuruluşlarındandır.

Yaptığımız tüm işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kazanç dan çok sizleri kazanmayı hedef edindik. Sizlere hizmet vermek bize onur vermektedir.

Taşıma taleplerinizi ilettiğinizde, eşyalarınızın en iyi şekilde nasıl taşınacağını ve hangi yolla sevk edileceğini size bildirir, profesyonel ekibimiz gelişmiş ambalaj malzemesiyle eşyalarınızı itinayla paketler, eksiksiz ve hasarsız bir şekilde evinize sevk ederiz.

 

Karaman Karagülüm Nakliyat firması olarak sizlerin Karaman evden eve nakliyat alanındaki taleplerinize sorunsuz bir şekilde çözümler ürettiğimiz için her geçen gün ün salmaya devam ediyoruz. Karaman nakliyat firmaları arasında ilkleri sektöre sürmeye devam eden firmamız, sizlerin özel istek ve arzularını dikkate alarak taşımacılık hizmeti verir. Sizler içinde eşyalarınız içinde en mantıklı tercih olan firmamız ile hemen iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları