NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kastamonu Ayvacı Nakliyat
Şehir Kastamonu
Yetkili Kastamonu Ayvacı Nakliyat
Telefon

0536 642 31 41

0536 642 31 41

Adres Saraçlar mah. İhsangazi cad. No:20/1 Şükrü Ünlü cami altı Merkez/KASTAMONU
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ayvacı Nakliyat olarak 2000 yılında Kastamonu’muza hizmet vermeye başladık.  “Evden eve eşya taşıma” alanında Kastamonu’da ilk olduk. Sürekli gelişim anlayışı içerisinde kendimizi yenileyerek müşterilerimizin beklentilerini profesyonel hizmet anlayışıyla yerine getirdik. Her yıl da kendimizi geliştirmeye, müşterilerimize daha nitelikli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

AYVACI NAKLİYAT olarak Kastamonu’da, evden eve nakliyat yapabilmek için gerekli olan “K Yetki Belgesi” sahibi olan firmalardanız.  Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde, 20. Kata kadar çıkabilen eşya taşıma asansörlerimiz ve kasası; eşya taşıma için düzenlenmiş çelik kasalı kamyonlarımız mevcuttur.

Kastamonu Ayvacı Nakliyat olarak Kastamonu evden eve nakliyat alanında sizlere ilkleri yaşatmaya, eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde yeni adreslerinize taşınmasında büyük bir rol oynuyoruz. Firmamızın profesyonelliği ile eşyalarınızın taşınması hem sizin için hem de eşyalarınız için en mantıklı seçim olacaktır. Firmamız eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemi alarak taşınmasını sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları