NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kayseri Güven Nakliyat
Şehir Kayseri
Yetkili Kayseri Güven Nakliyat
Telefon

0554 583 57 34

0554 583 57 34

Adres Kılıçaslan, Kılıçarslan Mahallesi Mümin Sokak No:6/C, 38070 Melikgazi/Kayseri, Türkiye
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kayseri`de 2007 yılında kurulan Güven Nakliyat, evden eve nakliyat sektöründe faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana profesyonel çalışma anlayışından ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden 11 yıldır ev taşıma hizmeti vermektedir. Günümüzün teknolojisin imkanları kullanarak müşterilerine daima daha iyi hizmeti vermek isteyen Güven Nakliyat, Kayseri evden eve nakliyat sektöründe bir çok ilki gerçekleştirmiştir. Bunlardan en önemlisi ile  asansörlü nakliyat hizmeti olmaktadır. Bir diğer önemli yeniliği ise araçlarında yapmıştır. Güven Nakliyat bünyesinde bulunan bütün araçlar çelik kasalı olup en uzun yollarda ve en kötü hava şartlarında bile eşyalarınızı güvende tutmaktadır. Ayrıca Kayseri`de ev taşımacılığı konusunda ambalaj ve eleman olarak iş standartlarını hep yükseltme amacındayız.

Kayseri evden eve nakliyat hizmetlerinde hedefimiz her zaman %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Güven Nakliyat olarak  11 yıldır tek bir müşterisini mağdur etmemiş ve bunun haklı gururunu yaşamaktayız. Sigortalı ve Garantili taşımacılık hizmetini ücretsiz olarak 11 yıldır veren firmamız %100 müşteri memnuniyeti sayesinde yüzlerce bireysel referans ve onlar kurumsal referans kazanmıştır.

Güven evden eve nakliye firmasının vermiş olduğu hizmetleri incelemek için hizmetlerimiz kategorisine göz atıp alacağınız hizmet konusunda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Yada iletişim sayfasından bizlere 7/24 ulaşıp yardım ve destek alabilirsiniz.

 

Kayseri’nin en güzide firması olan Kayseri Güven Nakliyat olarak, sizlerin ev taşıma konusunda profesyonel bir şekilde hizmet vermeyi başarıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile birlikte yılların tecrübe birikimi sayesinde, Kayseri evden eve nakliyat alanında eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde yeni adreslerinize taşınmasını sağlıyoruz. Eşya paketleme ve ambalajlama işlemleri, sigortalı nakliyat güvencesi gibi hizmetler sayesinde içinizin rahat bir şekilde süreci geçirmenizi sizlere takdim ediyoruz. Sizler de en iyi hizmetlerden yararlanmak isterseniz Kayseri Güven Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

1 Adet Yorum Var, Kayseri Güven Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kayseri Güven Nakliyat   05-02-2020

Kayseri Güven Nakliyat ile kısa süre içinde taşındım. Hem kısa süre içinde hemde kaliteli hizmet almamı sağladıkları için sizlere teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Nakliyat sektöründe bir firmayı tercih ederken korkularım vardı. Fakat bu firmayla iletişime geçtikten sonra olumsuz düşüncelerimi çöpe attım.