NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kayseri Kardelen Nakliyat
Şehir Kayseri
Yetkili Kayseri Kardelen Nakliyat
Telefon

0532 155 33 23

0532 155 33 23

Adres Seyitgazi Mahallesi, Gaziler Sk. 5/b, 38030 Melikgazi/Kayseri
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kardelen Nakliyat, 2007 yılından günümüze kadar ev taşımacılığı konusunda, alanında uzman çalışanları ve kaliteli ambalajlama sistemi ile kesintisiz hizmet sunmakta ve bu hizmetini de yeniliklere açık bir şekilde sürdürmektedir. Sürekli araç kapasitesine güncelleyen, müşterilerine memnun kalabilecekleri şekilde nası taşımacılık yapılması gerektiği ekip arkadaşları ile paylaşan ve en kaliteli çalışma şeklini prensip edinen bir firmayız. Uzun yol tecrübesine sahip şoförlerimizle orantılı olarak daha çok sıfır araçlar barındırmaktayız filomuzda. Böylece, daha güvenli ve sıfıra yakın sorunlarla yükünüzü size teslim etmekteyiz.

Misyon ve Vizyonumuz

Kayseri Kardelen Nakliyat olarak, var olma misyonumuz nakliye sektöründe ki ihtiyacı karşılamak adına insanlara nakliye sektöründe en iyi şekilde hizmet sunabilmektir. Özellikle kiracı ailelerin yaşadığı ve sürekli olarak evden eve nakliye yaparak çektiği sıkıntılarının farkında olmuş ve onların bu sıkıntılarını bir nebze olsun azaltmak için uygun fiyatla ve güvenli taşıma hizmetimiz ile yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Bununla birlikte sektördeki ihtiyaçları karşılamaya çalışarak misyonumuz gereği nakliyat sektörüne sürekli olarak yeni fikirler ve düşünceler ile katkı sağlamaktayız. Sahip olduğumuz vizyonumuz sayesinde kendimizi sürekli geliştirmiş ve hizmet verdiğimiz Evden eve nakliye, Şehir içi evden eve nakliye, şehirler arası evden eve nakliye, Kamu kurum taşımacılığı gibi hizmetlerimizi geliştirmişizdir. Bu bağlamda Asansörlü nakliyat, Stand taşımacılığı, Nakliyat depolama hizmetleri de vererek hizmet ağımızı geliştirdik. Personelimizin sürekli eğitimine ve gelişimine de önem vererek sahip olduğumuz vizyonumuz sayesinde onlara da katkı sağlamaktayız. Tüm bu amaçlarımızı yerine getirerek müşterilerimiz ile birlikte büyümemizi devam ettirmek en büyük arzumuz.

 

Firmamız Kayseri evden eve nakliyat alanında profesyonel bir şekilde eşyalarınızı eski adreslerinden yeni adreslerinize taşıyabilir. Üstün kalite hizmetlerimizin her geçen gün ününün arttığının farkındayız ve bu yüzden kendimizi daha çok geliştirerek sizlere daha çok layık olmayı hedeflemekteyiz. Firmamız tarafından üstün kalite ile hizmet almak isterseniz sizler de iletişim numaralarımızdan bizlere hızlı ulaşabilirsiniz. Firmamız Kayseri Kardelen Nakliyat olarak sizlerin tüm Kayseri nakliyat taleplerine çözümler üretecektir.

1 Adet Yorum Var, Kayseri Kardelen Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kayseri Kardelen Nakliyat   17-10-2019

Sizlere de önermekten kaçınmıyorum. Eşyalarım benim için önemli, kıymetli diyorsanız doğru adrestesiniz. Eşyalarınız taşıma aşamasındayken dikkatli bir şekilde araçlarına yerleştiriyorlar. Ayrıca işlerini en iyi şekilde yaparken benimle de ilgilenmeyi ihmal etmediler. Yıllar içinde büyüyen bu firmayı da sizlere önerebilirim.